Felt Türkiye

Tepki
131
Arkadaşlar merhaba;

Geçen cuma karaköyde bir firmaya yaptığım ziyaret sonrası otoparka dönerken, Harita, İnşaat, Ölçme işleriyle ilgili arkadaşların yakından tanıdığı aletlerle dolu (Teodolit, Nivelman, Lazer metre, vb...) bir vitrinde, bu ürünlerin arasında asılı vaziyette duran FELT dikkatimi çekti, Aero kadro TT bir bisikletti.

İçimdeki sorma dürtüsünü yenemedim ve içeriye girerek " Teodolit alana bisiklet mi hediye ediyorsunuz?" diye sordum. :komik:

İlk şaşkınlığı atlatan görevli gülümseyerek "Abi sen o bisikleti al, ben sana 5 tane Teodolit hediye edeyim" dedi :)

Baytekin ticaret FELT'in Türkiye distribütörlüğünü almış, vitrin tasarımını da henüz düzenleyemedikleri için bisiklet o ürünlerin arasında sanki dekor amaçlı kullanılmış gibi bir görüntü oluşturmuş.

Ayrıca ilgili firma GARMIN ürünlerinin de Türkiye distribütörü imiş.

PS: Umarım "talep olursa ürün getiririz" mantığında bir distribütörlük yapmazlar.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İnşallah bir kaç İtalyan markası da gelirde daha seçeneği bol bir piyasamız olur. Gitgide zaten artacaktır bisiklet piyasası. Spor şirketleri için çok iyi bir yatırım alanı olabilir ilerleyen yıllarda.

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
Marka kalitesi ve urunleri nasildir bilgi sahibi olanlar paylasabilir mi? Benim adima kapali kutu bir marka. Karakoye gidip yakindan incelemeyi dusunuyorum fakat TR sitesinde pek model secenegi goremedim, sinirli modeller getirilmis sanirim. Canyon aşkimi bastiracak bir secenek lazim her yere saldiriyorum:)

• Beğen
Tepkiler: yaboga

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@EmreDurmaz karaköyde Baytekin e hemen 50 metre mesafede probike tan istediğiniz modelini alabilirsiniz. Serhat arkadaşımıza 2 gün önce fx 95 cyclocross modelini aldık. Görsel olarak cok iyi bisikletler. Donanım olarakta hoşuma gitti. Nakit probike oguz iyi indirim de yapacaktır. Ayrıca felt zamana karşı bisiklet leri ile tanınan bir markadır.

• Beğen
Tepkiler: EmreDurmaz

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
Felt'i getirten probike'taki arkadaslardan pelin zaten baytekinin bunyesinde calismaktadir. Oguzu ise mtb camiasinda zaten tanimayan azdir heralde. Pelin ve oguz'un teknik bilgisi ve baytekin'in maddi gucu ile geliyor yani turkiye'ye felt. Probike'a giderseniz de ne kadar guleryuzlu samimi saticilar olduklarini gorursunuz.

• Beğen
Tepkiler: Osman Kıtay

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Felt gayet kaliteli bir markadır. Ben, herhalde, 2 seneye yakın Felt F95 kullandım ve tadı hala damağımda. Hatta dün Baytekin'e de mail attım "F karbon serisini sadece kadroset olarak bulmak mümkün mü" diye, cevap bekliyorum :).

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Osman Kıtay

Ben de yarın gitmeyi düşünüyordum. Websitelerinde yok ama dükkanda F75 veya Z75 var mıydı acaba dikkatinizi çekti mi ?)

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
@x-rayted Hedef odaklı gitmiştik. Dikkat etmedim. Yalnız hemen getirebilirler diye biliyorum. Probike baytekinin alt kuruluşu olarak çalışıyor.

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
@Osman Kıtay tesekkur ederim, bilgilendirmeler icin herkese tesekkur ederim kendi adima. Birazdan bisikletle Karakoye gecip yerinde incelicem:)

• Beğen
Tepkiler: Osman Kıtay

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Osman Kıtay
Baytekinin sitesinde bu modeller var ama altlarında ingilizce yazıyor falan..Onlarda da olmama ihtimali var yani :) .

@EmreDurmaz
Umarım benim mesajımı da okumuş ve oraya gidince F75 ve Z75 sormuşsunuzdur :)

• Beğen
Tepkiler: EmreDurmaz

EmreDurmaz

Üye
Tepki
51
İsim
Emredurmaz91
Bisiklet
Focus
Maalesef cenaze sebebiyle bugun gitmem mumkun olmadi, sali gunu gidebilirim eger siz gitmemis olursaniz yerinize sorup burdan yazarim:) x-rayted

@x-rayted

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
F75'i unutmayın lütfen bi de kadrosu mavi mi siyah mı onu da söylerseniz süper olur :D Mavi kadrolu, turuncu elcikli olan F75 müthiş duruyor :eek:

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün Probike ı aradım. Felt F75 var mı dedim varsa gidip görecektim. dur depoya soralım dedier beklettiler sonra numaramı aldılar biz öğrenince sizi ararız dediler.

arayan soran olmadı :(

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@x-rayted

Bugün aradılar bilgi verdiler. Çok heyecanlandım ilk defa numaranızı alalım biz sizi ararız diyen bir bisiklet firması arayıp bilgi veriyor :) Felt F75 sadece 58 kadro boyunda varmış (sele borusu göbekten uca 57 cm oluyor). Bu ebatta aluminyum bisiklet arayan gidip bakabilir..

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
F75'in fiyatı neymiş pekiyi?

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uptown Cyclist
sormadım inanın. alamayacağım için..ne fiyat ne renk sordum.. :(

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Canının sağ olsun :) 4500 civarıdır diye düşünüyorum ben hayırlısı

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
En son f75 i wiggle uzerinden bir arkadasim aldi 5800 setli bir modeldi 2000 tl civarinda. Maalesef burada fiyatlar cok yuksek. Claris setli f75 dahi 2300 lira uzerinde. Felt e gelince, cok yuksek bir model olmamasina karsin 1 sene kadardir mutlu bir sekilde F95 kadro kullaniyorum

Dosyalar