Felt mi Honda mı?

Felt mi Honda cbr 600 rr mı?

• FELT

• HONDA

• Toplam katılım
    58

aze22

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Sedona
Profesyonelce bir hedefe odaklandıysan yani uluslararası yarışlar vs.. 30 bin tl değer.. Lakin çoğumuz sıradan şehir şehir gezen belli kmler giden insanlarız bunun için benim sınırım en fazla 3-5bin arası sıradan bir sürücü için 5 bin üstü çok lükse kaçıyor bence tabi donanımsal ve diğer yönlenderden farklar olabilir ama yani öncelikle insan benim hedefim ne? Ne için? Nerede? Ne kadar kullanacağım sorularını sormalı kendine...

• Beğen
Tepkiler: Volg
Scudo

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.089
Bisiklet
Kron
1)Dunya genelinde piyasasi boyleyse evet
2)Zaruri paraya ihtiyacin yoksa verilir
Oyum felte

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
Çalınma ve istila korkusu demişsin de, 600RR hırsızlar tarafından en fazla tercih edilen motorlardan biriymiş haberin olsun :D

• Beğen
Tepkiler: Fireblade

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
Hazır motor ve bisiklet kıyası yapılıyorken, bir soru da ben sorayım.

Motor kullanmayı bilmiyorum. Bisikleti fena kullandığım söylenemez. Motorun vitesleri, kalkışı, ağırlığı gibi konular kafamı kurcalıyor. Acaba ortadüzey bisikletçi olan ben, motor sürmeye kalksam zorlanır mıyım? Bisikletle düşük hızlara alışmış biri motoru rahat sürebilir mi?
Galiba motor da sürmek istiyorum. Bisiklet bazen uzak mesafeleri almakta yetersiz ve zorlayıcı oluyor.

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
@amed_doan
O bisiklete 30 bin lira verip A noktasından B noktasına seni ulaştırması için almazsın zaten. Profesyonel düşünenler alır o bisikleti
600RR ile hiçbir bisiklet veya triatlon yarışına da giremezsin ayrıca... İu bisiklet vs. motosiklet mantığından vazgeçin be

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
@07yusuf

Benim için gayet kolay olmuştu. Sadece vites ilk başlarda kafa karıştırıyor ona da alışılıyor zaten. 1-N-2-3-4-5 şeklinde giden şanzımanı var, debriyaj arabayla aynı mantık zaten. Sürüşü de bisiklet :D

• Beğen
Tepkiler: 07yusuf

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
@Yusuf !!WOW!!
Bisikletlerimiz motorun onda biri ağırlığa sahip gibi... Bu noktada motorun ağır olması kontrolde sıkıntı yaratıyor mu?

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
@07yusuf
Bindiğim motosikletin selesi, bisikletin selesinden sonra o kadar rahattı ki ağırsa bile hissetmedim :D Arazi motoruydu benim kullandığım. Belki ondan rahat geldi bilemiyorum.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@yaboga
@amed_doan
Bir de şuna bakabilirsiniz o zaman...:D:D :kedicik:
(link)

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
Motor bir sekilde alinir, ama bu tip bir bisikleti insan omrunde kolay kolay alamaz. Felt benim cevabim :asik:

tifosi

Üye
Tepki
65
Bisiklet
Scott
İkisi de içinde ikiteker aşkı olanların tercihi olacaktır.
Konu açılış tarihi itibarıyla 30 bin TL max fiyat mıydı bilmiyorum ama şimdilerde 40 45 binlere bisikletler var sanırım.
Bir dönem bende motor kullanma şansına sahip oldum. Allah her isteyene kavuşturması temennisinde bulunuyorum. Bildiğim bir sevdadır bu.
Bu ikiteker sevdası bitmez..
Geyik sorular her zaman gelir gelecektir de.
Şimdilerde 30 40 bine bisiklet alan birine ilk söylenecek geyik soru "bunu alacağına araba niye almadın?" olurdu.
Oysa 2-3 bine alınan bir bisiklet içinde "bunu alacağına üstüne biraz daha ekleyip motor niye almadın?" olur.
Çıtayı daha da yükseltip 100 bine alınan motorlar içinse "bunu alacağına üstüne biraz daha ekleyip ev niye almadın?" olur.
Bu gibi geyik soruların ikiteker konusunda maalesef sonu yoktur.
Kıçı seleye motor veya bisiklet farketmez değmemiş kişiler bu sevdayı bilmez anlayamaz. Soruların ana sebebi de budur aslında.
Bu iş sevdadır. Sevdası olmayan bilmez. Saygılar iyi geceler.

• Beğen
Tepkiler: specific

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Tabi ki bisiklet... felt'in bu modelini de zaten şehir içinde kullanmak mümkün değil. Madone 9.5 kullanan birisi olarak verdiğim para helali hoş olsun diyerek biniyorum. Türkiye fiyatı 35 bin ama adamlar yapmış

Ha birde şu var; Türkiye de alım gücü diye bir şey yok! Kur zaten uçmuş gitmiş. Ülkede vatandaş işten eve dönerken, sağ salim eve geldim diye düşünebiliyor. Veyahutta evime 2 ekmek alabildim vs vs

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!
Tepki
61
Bu tt. Bisiklet bununla şehir içinde vites atmak sıkıntı kullanması sıkıntı bi yere koymak sıkıntı bende emonda s6 var onda bile korkuyorum koyarken ki bu tt bisikleti en kötü seleyi çalarlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fireblade

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
Cube
CBR 600RR ile çarşı pazar işlerinizi görebilirsiniz fakat Felt ile biraz zor çünkü bunu bir yere kilitlediğiniz zaman hemen çizerler

CBR 600RR ile piste gidip adrenalin patlaması yaşayabilirsiniz fakat Felt ile 80 km'ye ulaşmak için (çok afedersiniz) k*çınızı yırtarsınız.

Rampalarda CBR 600RR ile gazı açarsanız 200 KM ile çıkarsınız ama bisikletle rampalarda 30 ortalama tutturmak için k*çınızı yırtarsınız

Üstelik eksozdan çıkan 4 silindirli motor bloğunun sesi size haz verir.

Fakat hem ikinci el CBR 600RR hem de Carraro 062'niz olursa bunların hepsini yapabilirsiniz.

600RR olmasa bile 125R, hatta Vulture bile size o hazzı yaşatır. Uzun lafın kısası, motosiklet kazanır.

tifosi

Üye
Tepki
65
Bisiklet
Scott
@ultrAhmet

elma ile armudu karşılaştırmışsın.
Çok arklı şeyler...

Fireblade

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
Cube
@tifosi
Ben ona 30 bin lira vereceğim ve amele gibi pedal çevireceğim öyle mi?

İnsan buna 30 bin lira verince kendi kendine gitmesini bekliyor..

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ciddi ciddi kıyaslayanlar var. :D :D :D :D :D :D Ben de Airbus A320 alırdım diyeyim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@ultrAhmet
Hocam siz bisiklet yerine bin liralık apaçi motorlarından alın, bisiklette yapamadıklarınızı yaparsınız :D Bu mantığa göre bisiklet almak aptallık :D