Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Felt F90-Trek 7.1fx Konusunda Yardıma Ve Fikirlerinize İhtiyacım Var...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında haluk şener tarafından paylaşıldı.

?

Felt f90 mı Trek 7.1 fx mi ?

Anketin kapanma tarihi 24 Mart 2013.
  1. Felt F90

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Trek 7.1fx

oy sayısı 0
    0,0%
  1. haluk şener

haluk şener Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar yaklaşık 1,5 sene 0 olarak aldığım Salcano NG650 kullandım artık yeni bir bisiklet almak istiyorum. Tercihim ikinci el fakat bu konularda ne yapılır pek bilmiyorum satıcıya güvenme konusunda ve bisikletlerin 3-4 yıllık olması konusunda
    Ankarada oturuyorum 2 adet bisiklet beğendim

1.si Felt F90
    sahibi yaklaşık 4 yıl önce almış ilk sahibi ve 1000 euro ödemiş alırken şuan 750 tl istiyor bu bisiklet alınır mı ? (bagaj takılabiliyormuş bu özelliği hoşuma gitti) marka olarak güvenebilirmiyim ? ilanda yazanlar aynen şu:
    FİYATI AVRUPA FİYATINADIR LÜTFEN PAZARLIK TEKLİF ETMEYİN.
    TÜRKİYEDE EŞİ BENZERİ YOKTUR, GİRİŞ SEVİYESİ İÇİN GAYET MAKULDÜR.
    Alüminyum kadro, maşa
    50 cm kadro boyu
    Alex R450 çemberler
    Shimano Alivio
    Tiagra rear arka arttırıcı, 8 hızlı.
    Tiagra ön aktarıcı
    Sora vites değiştirici
    Selle Italia Sele
    Yaklaşık 8 kilo civarındadır, başlangıç seviyesi için mükemmel bir bisiklet.
    Yarışmamış, kaza görmemiştir. Çoğunlukla training amacıyla evde kullanılmıştır.
    Yaklaşık 4 yıl önce 1000 Euro para ödenmiştir.

2.si Trek 7.1 fx

2009 model satıcı ilk sahibi 340 km yol yapmış rengi mat siyah bisiklet çok hoşuma gitti Trek olması rengi ve kadro geometrisiyle fiyatı 700 tl diyor ilanda yazılanar aynen şu :
    Ağırlığı 12.3 kg'dır. 340 km yol yapılmıştır. Bisikletin sıfırdan farkı yoktur, çok temiz durumdadır. Üzerindeki ciclo cm 2.1 km ve hız saati ile birlikte vereceğim.
    Genel özellikleri kadro boyu 17.5 (M), rengi mat siyah, hafif, v-fren, düz maşa, ince ve 28 jant teker, hızlanma potansiyeli çok yüksektir.
    Detaylı özellikleri için trek'in sayfasına bakabilirsiniz.