FB Gazetesi Mart 2012 - Delta MTB Race Gold Tour

Konu, 'Ulaş Baydar' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

 1. ulas

  ulas Admin

  Kayıt:
  5 Mayıs 2006
  Mesajlar:
  3.923
  Beğeniler:
  9.908
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  [​IMG]


  DELTA MTB RACE GOLD TOUR – 2012
  DAĞ BİSİKLETİ YARIŞLARI

  Ülkemiz bisiklet yarışları konusunda her yıl daha da gelişiyor. Bunlardan biri de Delta Bisiklet tarafından düzenlenen Altın Turlarıdır. Doğa bilincini insanlara aşılamak, bisiklet kültürünü ülkemizde geliştirmek, sporculara destek ve antrenman imkanı sağlamak amacıyla, Delta Bisiklet tarafından; 18 Mart 2012 tarihinde Aikido Vadisi Balçova İzmir’de, 13 Mayıs 2012 tarihinde Ortadoğu Teknik Üniversitesi yarış parkuru Ankara’da, 26 Ağustos 2012 tarihinde Hekimbaşı Kent Ormanı İzci Kampı İstanbul’da 3 serilik puanlı dağ bisikleti yarışlarını düzenliyor.
  Delta MTB Race Gold Tour yarışları toplam 7 kategoriden oluşuyor. Toplamda dereceye giren 35 kişi, büyük altın ödüllerinin sahibi olacak. Yarışa girmek için www.deltabisiklet.com sitesi üzerinden kayıt yaptırabiliyorsunuz.
  Dereceler toplam alınan puan üzerinden belirlenecektir. 3 yarışma sonunda en çok puanı alan yarışmacılar yaklaşık 50.000 TL değerindeki altın ve diğer ödülleri kazanacaktır. 3 Yarışın sonunda 35 kişiye altın olmak üzere, toplam 105 kişiye ödül verilecektir. Altın ödüllerinin dışında ayrıca sürpriz hediyeler de verilecektir. Bütün yarışlara katılmak puan açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu yarışla ilgili haberleri önümüzdeki aylarda da sizlerle paylaşacağım.
  Geçtiğimiz hafta İstanbul Bisiklet İl Temsilcisi Sayın Tuna Akyüz ile bir röportaj yaptım. Çok önemli bir konuyu gündeme getirdi. “Trafikte bisiklet kullananların dikkate alınmasını ve güvenli bir şekilde seyir etmesini istiyorsak sürücü kurslarında mutlaka bisiklet dersi verilmeli ve bu derslerde sürücülerin bisiklet kullanıcılarına nasıl dikkat edecekleri öğretilmeli ayrıca ehliyet sınavlarında da sorulmalıdır”. Böyle bir uygulama trafikte bisikletin de olduğunu ortaya koyacaktır. Böylece trafikte kaportası gövdesi olan bisikletçiye öncelik sağlanmış olacaktır.
   
  CandanC ve Cengiz Gökalp bunu beğendi.
 2. Cengiz Gökalp

  Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  23 Ekim 2011
  Mesajlar:
  806
  Beğeniler:
  338
  Şehir:
  antalya
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  Başarılarınızın devamını diliyorum :) Antalya'ya da uğrasanız bir dahaki sefere iyi olur sanki :)