Faturası olmayan Trek kadro garantisi?

Batuhan Eren Engin

Aktif Üye
Tepki
33
Merhaba.

Faturasını kaybettiğimiz bir Trek bisikletin kadrosu kırıldığında, yine de aldığımız yere götürsek "Ömür boyu garanti"sinden faydalanabilir miyiz? Böyle bir tecrübe yaşayan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Scudo

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Şöyle örnek vereyim diyelimki çalıntı bir trek aldınız veya edindiniz çatladı ve siz bunu götürdünüz değiştirmek istediniz sizce kabul ederlermi.Zannetmıyorum değiştirecekleri Bence garanti kağıdını bulmaya şimdiden başlıyın.Yanlız kadro sizin üzerinize kayıtlı ise belki nüfüs cüzdanı ile halledebilirsiniz.

Tepki
21
Faturada yazan sahibe göre gidilirse belki birşeyler yapılabilir.

Bende birşey sormak istiyorm. Ben yurtdışından Trek getirsem, faturasıyla birlikte İstanbuldaki Trek yetkili bayinden Ömür boyu kadro garantisinden ve Periyodik bakımdan yararlanabilir miyim?

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Batuhan Eren Engin

Evet, forumda da örnekleri var.

2. el olursa, bu garanti düşüyor ancak 2. el oldugunu anlamalarının pek bir yolu yok. Faturaya falan bakmıyorlar.

Özgür bakımı bilmiyorum ama kadro garantisi uluslararası geçerliliğe sahip.

• Beğen
Tepkiler: Batuhan Eren Engin

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
kadronun altında seri numarası var... Eğer silinmediyse o seri numarası işi çözer gibi geliyor...

• Beğen
Tepkiler: Batuhan Eren Engin
Tepki
16
ben abd den 6500 almayı düşünüyorum ama ordan nasıl gelecek, burda parçaları kim takacak bilmiyorum. Bulunduğum ilde trek servisi yok galiba...