Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fatih'te ikamet eden yeni üye Gökhan :)

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında gokhan_d tarafından paylaşıldı.

1. gokhan_d

gokhan_d Yeni Üye

Adı:
    Gökhan Demirdöven
    Bisiklet:
    Dahon
    Merhabalar arkadaşlar

Yeni üyeyim sitenin varlığından bile yeni haberdar oldum. Bisiklet benim için bir tutku ama o kadar az kullanıldığı için ise bir o kadar korku.(Özellikle maalesef Fatih'te) henüz bir bisikletim yok ama kafa dengi ilk etapta istanbul içi km yapabileceğim arkadaşlarım olursa hemen bisiklet alacağım şu anda zaten devamlı kiralıyorum.. Fatih'te oturan ya da istanbul'un her yerinden arkadaşların mesajlarını beklerim..

Alper Yıldız34 ve Klasikci bunu beğendi.
  2. Gökhan BİROL

Gökhan BİROL Forum Demirbaşı

Adı:
    Gökhan Birol
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Hoş geldiniz. Bence önce bisikletinizi alın, ufak ufak turlamaya başlayın, ondan sonra zaten yavaş yavaş birlikte gezecek arkadaşlarınız da olacak.
    Kiralık bisikletle bile keyif alıyorsanız şüphesiz kendi bisikletiniz olduğunda on kat daha fazla keyif alacaksınız. zamanla bir uzvunuz haline gelecek ve onu görmediğiniz, dokunmadığınız bir dakika bile size rahatsızlık verecek.
    Bisiklet kullanmak için fatih ilçesi sorunlu bir yer değil. Ayrıca fatihte çok fazla bisiklet kullanıcısı var. Fatih'in insanının bisiklete olan sevgisi başka ilçelere göre daha fazla. neticede eski İstanbul. ancak zaten bisiklet dünyasının içine girdikçe, fatih, hatta bir süre sonra İstanbul size dar gelmeye başlayacak. Fatih'te kullanmaya çekiniyorsunuz, bizler nerelere turlar düzenliyoruz bir bilseniz, kendinizi korku tünelinde gibi hissedersiniz. Lakin gidiyoruz işte. Nasıl mı gidiyoruz, bu aşk bizi götürüyor işte peşinden, bizim yaptığımız şey sadece kendimizi bu aşkın kollarına bırakmış olmak.

Forumda her konuyu takip edin ve bilgi edinmeye çalışın, ama önce gidin bir bisikletçiye ve bütçenize göre bir bisiklet alın, başlayın. Korkmayın. Biz yıllardır İstanbul trafiğindeyiz, korkmadan, yılmadan, cesurca. siz de yapabilirsiniz. sizden farklı veya üstün bir yanımız kesinlikle yok. cesaretinizi toplayın.

Her konuda size destek olmaya çalışırım, samimiyetimden şüpheniz olmasın, samimiyetinizin ölçüsünde.

sevgiyle kalın...

gokhan_d bunu beğendi.
  3. gokhan_d

gokhan_d Yeni Üye

Adı:
    Gökhan Demirdöven
    Bisiklet:
    Dahon
    Çok teşekkür ederim Gökhan bey tavsiyelerinizi dikkate alacağım. İlk işim bisiklet almak. Sözleriniz güç verdi umut verdi sağolun :)

4. Gökhan BİROL

Gökhan BİROL Forum Demirbaşı

Adı:
    Gökhan Birol
    Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    aklınıza takılan ve bilgi edinmek istediğiniz her konuda buradaki herkesten yardım alabilirsiniz, fikir danışmaktan çekinmeyin. Bisikletli ulaşım ile ilgili gelişme ve aktivitelerden de haberdar olmak istiyorsanız facebook'tan Bisikletli Ulaşım Platformu sayfasını takip edebilirsiniz.
    Bisiklet aldığınızda onu tanımanız gerekecek. kurcalamaktan çekinmeyin, merak etmeyin bozmazsınız. Sadece ayarlarını değiştirirsiniz ki yeniden ayarlayabilmek için yardım alacağınız yüzlerce site ve video var. (Google amca sağolsun) Ayrıca bisiklet aldığınızda olası her türlü probleminizde fatih Çarşamba'da dadaş bisiklet var (murat) her türlü desteği verir esnaf bir arkadaştır.
    Merak ettiğiniz her konuda desteğimizi alabilirsiniz. bizlerin de çok konuda desteğe ihtiyacımız oluyor ve bizden daha bilgili ve tecrübeli arkadaşlarımız bize yardımcı olmaktan çekinmiyor.

5. cashsta

cashsta Tilt..700!

Adı:
    Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Selam. Dostum bir an önce bisikletlenirsin umarım. Fatih'te oturuyorum ama katlanır kullanıyorum. Uyabildiğim sürece neden olmasın birlikte turlarız. Forumdan mesajlaşalım

6. gokhan_d

gokhan_d Yeni Üye

Adı:
    Gökhan Demirdöven
    Bisiklet:
    Dahon
    Merhaba cashsta bisikletlenmem an meselesi de bilinçsiz ve saygısız soförlerden biraz çekiniyorum ben yıllarca tatil beldelerinde ve büyükçekmecede bisiklet sürdüm ama fatihte hiç sürmedim.. katlanır almak istedim cesaret edemedim değerli dostların manevi desteklerini rica ediyorum ;)

cashsta bunu beğendi.
  7. cashsta

cashsta Tilt..700!

Adı:
    Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Müsait bir zamanda konuşalım. Sürücüler bizde her zaman sorun ama katlanır konusunu tekrar düşünün derim @gokhan_d

gokhan_d bunu beğendi.
  8. gokhan_d

gokhan_d Yeni Üye

Adı:
    Gökhan Demirdöven
    Bisiklet:
    Dahon
    Tabi.. Memnun olurum.. Gezmelerinizde haber beklemekteyim ;)

cashsta bunu beğendi.
  9. gokhan_d

gokhan_d Yeni Üye

Adı:
    Gökhan Demirdöven
    Bisiklet:
    Dahon
    tekrar merhabalar gezmeleriniz hala başlamadı mı fatihteyim katılmak isterim