Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fatih Üniversitesi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında Ayhan YILDIZ tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:
    Merhabalar

Üniversite bölgesinde degilim ama Fatih Mezunuyum ve halen görevliyim, Evimde Fatih de :)

2. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Mezun olduğunuz bölüm nedir acaba?

3. Ayhan YILDIZ

Ayhan YILDIZ Üye

Seviye:
    2001 - Bilgisayar Teknolojisi

Siz ?

4. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben 1 e daha yeni geçtim :) Fatih'e yatkınlığım var fizik düşünüyorum da o yüzden merak edip sordum

5. Kerem Akyol

Kerem Akyol Üye

Seviye:
    Fatih Üniversitesinden olan var mı başka? :)

6. Faruk Emre Kaya

Faruk Emre Kaya Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    selam bende Fatih'deyim elektrik-elektronik mühendisliğinde, sanırım sizinde bisiklet sporuna merakınız var?

7. Oğuzhan Şan

Oğuzhan Şan Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Bakın ben şu an Fatih Üniversitesindeyim. Aktif yol bisikletçisiyim. Kendimi bildim bileli de birkaç spor dalında profesyonel uğraştım.

Siz fatih üniversitesini nasıl biliyorsunuz bilmiyorum, ama şu an bu okulda kulüp falan kurulmaz. Hatta hiçbir şey yapılmaz.

Bisiklet konumuz, bisiklette kalacağım. Vizyonu dar insanların doluştuğu, anladıkları tek sporun futbol olduğu; okulun ciddi manada desteklediği tek sporun basket takımından ibaret olduğu bir gerçek(Hal bu ki bisiklet, okulun reklamı potansiyelini fazlasıyla arttıracak bir şey. Sonuçta ayaklı tabelasınız ve trafikte, insanların arasında gidiyorsunuz.)
    Bu şartlarda da ciddi manada bir spor aktivitesi yapmak mümkün değil diye düşünüyorum.

Ki böyle maliyetli bir sporun okul desteği olmadan yapılması mümkün değil.

Şimdi soracaksınız; ''Sen madem aktif bisikletçisin. En kötü antrenman malzemen vardır, neden uğraşmıyorsun?''

1.si, Okulun, özellikle spor ofisinin bisiklet potansiyelinden haberi yok. Hatta bırakın bisikleti, kendi desteklediği iki üç spor dalı dışında bir tanesine daha açık değil.
    Spor takımı olan bir okulun spor salonu odadan hallice olmaz :))

2.si, Her yıl yemeklere zam yapan, sadece 15 dk lık mesafedeki tek yere kaldırdığı servisleri günün büyük bölümünde ücretli yapan, ders alırken bile okul başlarken vadettiği şeyleri gerçekleştirmeyen, bin dereden su getiren... Kısaca öğrenciyi sadece ''kazanç'' olarak gören bir okul için, EKİPMANLARIMI ESKİTMEYE DEĞMEZ.

Kaç seneden beri mi bu okuldayım? 3. senem.

Yani kısaca, bu okulun kafasına uymayan bu gibi sporlar, bu üniversitede sanmıyorum yaşasın.

Biraz genel oldu ama gerçek bundan ibaret.

Bir kabahatim olduysa affedin lütfen.

İyi pedallamalar

NOT: Her şeye rağmen, üniversitede bu tür okuları benimle konuşmak isteyen olursa;
    Mail; h.oguzhansan@gmail.com