Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

''farklı bir bıçkıdere antreman turu-a ve b grup''

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet
    a- grub,,,,,

1- hasan- koç
    2- serdar
    3- ozan
    4- cem şentin

b- grub

1- kudret
    2- çağatay
    3- ogün
    4- erkan
    5- bahtiyar

bostancıdan b grub hareket etti,,,,a grub ise üsküdardan ,farklı olması düşük tempoda molalı bu antremanı yaptı b ise hiç mola yapmadan bostancıdan hareket ederek bıçkıdereye kadar bastı 44 km .....
    şile rampaları alınarak ömerliye gelindi ,,ve kömürlükten dönerek bıçkıdereye varıldı,,,,,,,,,,,,,,,cem tek başına a dan ayrı olarak geldi....onunla ömerliden sonra ilk rampa başlangıcında buluştuk ben durmadan devam ettim ....bıçkıdereye önce varanlar çağatay bey ve ogün bugsbunny olmuştur kendilerini kutlarım ..........
    çağatay beyde yol bisikleti vardır ,,,,,,,,,ogünde mtb ..........

hasana teşekkür ederim temposu düşük olan arkadaşlara koçluk yaptığı için hasan ile bundan sonra prosedür bu olacak ağır etaplarda yüksek basan arkadaşlar ile daha düşük basan arkadaşlar arasında dengeyi sağlayacağız amacımız budur kışın,,,

bu tur a için çok daha ağır olmuştur kurtdoğmuş offroadına girerek bizden çok daha ağır iş yapmışlardır kendilerini tebrik ederim hasan ile 2009 da kurtdoğmuşlarda çok bulunduk,,,,,,,,,,

evet genelde antremanda resim pek çekilmez,,,,,ama hasanın makinesinden görüntüler ile sizleri başbaşa bırakıyorum ,,,

evet bahtiyar ve erkan a ile birlikte oldular başlangıcta yüksek tempo ile başlayan b takımından erkan ve bahtiyar geride kaldı ,,,,

erkan,,,,,

korsan babo a takımın koçu,,,

sağdan sola .....kudret ...çağatay....cem şentin...ogün,,,
    cem şentin arkamızdan 10 dakika sonra geldi yalnız onun hareket noktası farklı idi,,,,,,,,,,,çıkış saati 07.25 idi ....soğanlıktan geldi,,,,

sağda ozan solda serdar,,,,,,,,

ozan polinezde zati iyi idi burda çok yorulmasına rağmen genede başardı ..bi dahaki sefere o kurtdoğmuş offroadunu ezecek,,

erkan yorulma gösterince kuzen olunca bahtiyar bekleme yaptı nede olsa kuzen o

a takımı 20 dakika sonra geldi..........

dönüşe geçiyoruz gene fazla bekledik vücud soğudu onun için tempo yavaş başladı ,,

evet çağatay bey önceden aldı tedbirini,,,,

dönüş birlikte başladı fakat daha sonra b takım tempoyu arttırdı....

evet arka planda sağda kalan taşdelen su merkezinin girişi 2 ekim bostancıdan buraya gidilecek aynı yol kurtdoğmuştan dönülecek,,
    evet a takımı hasan kurtdoğmuşa sokarak antremanı dahada ağırlaştırmıştır buna rağmen hasanın ekibi gerçekten bu işi başarmışlardır kendilerini kutlarım,,

evet kurtdoğmuş ölüm yolu arkada canla başla mücadele eden cem şentin,,

bu yollar senin cemo,,,,,,,,,,

evet 2 ekim kurtdoğmuş dabıl ağır antreman turunda düşük tempolu arkadaşlar ile çalışma yapacağız ter dökeceğiz oralarda,,

2. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Eksik fotoğrafları da ben koyayım:

Hasan ve Serdar Kurtdoğmuş'a geliş öncesi dinlenirken

Biraz sonra, o anda susuzluktan kıvranan bendeniz de geldi

Hasan resmen çölde bir vaha buldu benim için. Bir daha gidersek plastik bir boru getirmek gerekir matarayı doldurmak ve su içmek için

Türkünün aksine "karpuz kestik yiyen var". Karpuz ve peyniri alan Hasan ve onları kesen Serdar'a teşekkür ederim

Kurtdoğmuş'taki mola beni kendime getirdi ve arkadaşlarla Ballıca yolu üzerinden İstanbul Park'a pedalladık

Okan Üniversitesi'nin önünden geçerken İstanbul Park'tan gelen motor seslerine ve daha sonra oradan gelen motorculara tanıklık ettikten sonra İstanbul Bulvarı'na çıktık

Hasan ve Serdar'la Alt Kaynarca'da vedalaştığımız an

Bu arada Kudret Abi (Kendisinin hemşehrim olduğunu Bıçkıdere'de öğrendim), 4 Eylül'deki tura Kartal'dan geldim ve Soğanlık-Samandıra-Paşaköy güzergahından Şile yoluna çıktım. Bu arada aç karnına 88 kiloyum artık.

3. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    tebrikler cem 100 kilodan 12 kilo gitmiş 88 kilo ,,,,,evet bi 10 kiloda seni hiç tanıyamayacağız 78 kilo,,,,,,,,,,,,,

4. Hasan Bahri Toros

Hasan Bahri Toros Forum Demirbaşı

Seviye:
    Cem tebrik ederim seni kurtdoğmuş rampalarındaki gösterdiğin başarıyı kutlamamız gerekir aslında Bu hafta yine şileye gidiyorum seninde gelmeni isterim bu sefer gelirsen ödülde var sana ;)

FERRUH GÜRYALIN ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Hasan Bahri Toros

Hasan Bahri Toros Forum Demirbaşı

Seviye:
    Cem fotoları foruma aktardığın için teşekkür ederim. Kudret abi sanada teşekkür ederim fotolar için :)

6. Burhan Özyılmaz

Burhan Özyılmaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yine güzel tur olmuş.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  7. Ahmet ERPINAR

Ahmet ERPINAR Kıdemli Üye

Seviye:
    Gezinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler... Aslan Ogün abim vay beee :in: :) Özledik seni...

8. Bugsbunny

Bugsbunny Kıdemli Üye

Seviye:

Waayt Ahmet... Sağolasın. Walla ben de özledim sizleri. Artık ya burlarda, ya orlarda biyerlerde pedallayalım yahu :) ( Bu arada forma "Pınarelli"; dikkat ettin dee mi? )

Sevgiler :)

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ogün sana alışmıştık yahu nireye gidecen ...ordada seviliyorsun burdada güzel olan bu ,,

Ahmet ERPINAR ve Bugsbunny bunu beğendi.
  10. Cem Şentin

Cem Şentin Bisikletkolik

Seviye:
    Bugün bayağı şanssız bir gün oldu. Evden çıkarken eldivenlerimi ters giydiğimden midir nedir, bakım yaptırmak için Bakırköy'e giderken, Kumkapı'ya yaklaştığım sırada karşıdan gelen ikili bisikletliden kadın olanı erkek arkadaşının arkasına geçmeyince kafa kafaya çarpıştık. Allahtan onları görünce yavaşlamıştım ve önemli bir şey olmadını zannettim. Oradan 500 m ilerisinde çarpışma nedeniyle km saatimi tekere bağlayan kabloyu sabitleyen lastikler kopunca artık km ve hız hakkında bilgi edinemez oldum. Ondan sonra tam Bakırköy'e girmiştim ki arka lastik patladı. Ondan sonra 20 km bisikletimi elimle bakım yaptıracağım yere götürdüm. Orada eldivenlerimi düzelttim. Ayrıca bisikletin ön freni sıkıldı ve arka iç lastiğime yama yapıldı. Haliyle 5 lira bayılmak zorunda kaldım. Ondan sonra gerisin geri Eminönü'ne pedalladım ve şarjımın bitmesi yüzünden Hasan'la olan konuşmam yarıda kesildi. Akbilime 5 tl yükledikten sonra vapura bindim ve eve geç kalmamak için Haydarpaşa Garı'na pedalladım. Az bir farkla 21.35 trenini kaçırdım. Mecburen 22.05 treniyle Atalar'a gelip oradan eve pedalladım. Yarın Hasan'ın tarif ettiği bisikletçide bisikletimde varsa aksaklıkları gidereceğim ve km saatini yeniden tekere monte edip sıfırlatacağım. Çünkü artık ölçüleri gerçek olmaktan çıktı. Tek tesellim yemek yemeden önce tam 87 kiloya düştüğümü tartıda görmek oldu.

11. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    87'den daha iyi teselli mi olur :)

ya benim verdiğim 30-40 kiloyu buldu da... veridklerim üstüne aldıklarımı sayınca... yine aynı yerde debelenip duyuyorum işte :rolleyes:

benim de tek tesellim, 10 kilo ağırlıkla antrenman yapıyo olmam... o 10 kilodan bi kurtulsam, uçucam bence ;) :rolleyes: :)

12. Bugsbunny

Bugsbunny Kıdemli Üye

Seviye:
    :) Yok Kudret abi, daha biyerlere gitmiyorum; şimdilik burdayım.
    Sevgili Ahmet ile bayağı bi pedalladıydık. Bu arada kendisine, "sessiz yer uçağı" denir. Fena basar ha!
    Ayrıca teşekkür ederim Kudret abi söylediklerin için :) Burada da, sayende güzel performanslar yapıyor, güzel yerler görüyorum.

13. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Güzel tur olmuş. tebrikler.

Ya arkadaşlar 5 Kasım Arife günü başlayıp Bayramın son günü bitecek olan bi tur yapmaya niyetiniz yok mu? Varsa ben de katılmak istiyorum. Gezi istiyorum yahu. Bayramda 5 gün iznim var.

14. Ahmet ERPINAR

Ahmet ERPINAR Kıdemli Üye

Seviye:
    Gördüm abi Pınarelli'yi :D Ironman Konya Bisiklet Ekibi'ndensin... Unutmadıkk yaniii :in: :vroam:
    Sevgiler ...

Bugsbunny bunu beğendi.
  15. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    sevgili cemo ,,görüyorsun o kurtdoğmuş gibi çetin yerde düşmeden kafa gözü yarmadan olayı başardın ve kilo verdin ama en ufak bi yerde alakasız bi yerde görüyorsun kaza olmakta ..evet senin kilolar burda yani kurtdoğmuşta eriyecek ama asla ağız disiplininden taviz vermeyeceksin yoksa bunca antreman boşa gider evet 2 ekimde gene kurtdoğmuşu alacağız o çöl vede ölüm yolunu,,,

16. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    konya deyince duracaksın ...evet orda zati insanlar bisikleti kanıksamış darısı şu istanbulun başına millet burda araba budalası oldu ,,,

17. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ibrahim dostum benim paso antremanlar devam edecek bütün kış durmak yok ....bayramda bile antreman yapacağım ,,,

18. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    disiplin önemli yani ağıza fermuar gerekli aksi takdirde yeniden kilo alınır ,,,,

CandanC bunu beğendi.
  19. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tamam Abi,

O zaman ben de katılmak isterim Bayram'daki etkinliklere. Bu arada antremanlar aynı zamanda tur şeklinde oluyor değil mi ? Akşam eve dönüş var yani dimi ?

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  20. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    antremanları en ağırdan almıyorum şöyleki kurtdoğmuş ağırdır oraya gelene kadar ön antreman yapılacak yerler var başıbüyük rampaları gibi yalnız ekim sonuna kadar durumu geriye çekiyorum nedeni ısı düşmedi hala 2 ekimde bakacağım ne olacak, ısı düşmesi olacakmı olmaz ise iki ekime katılanlar için çok zor olur dünya ısınmakta şu anda eylül ayı değil bu ay resmen ağustos havalar çıldırdı,,,
    bayramda havaya bakacağım sabah 06.00 da çıkarım 09.00 da iş biter sıcakta yüksek tempo anca sabah serinliğinde yapılır bu üç saat içinde antremanı tamamlamak lazım 09.00 dan sonra temmuz sıcağında yüksek tansiyonu olan bi arkadaşı güneş çarptı ve onu kaybettik ...evet sıcak bizim düşmanımızdır en sağlam adamı bile yere indirir ,,,,antreman genelde tur şeklinde olmaz ama düşük tempolu arkadaşları düşünürüm onları beklerim o vakitte benim durum güme gider yani yüksek bastıktan sonra durduğunuz an süre uzun olursa kaslar soğur bi daha basamazsınız bunu deneyen bi arkadaşa kramp girdi....evet her işin rajonu var yüksek basan yüksek bitirecek ama genede kurtdoğmuş antremanında düşük tempoluları çalıştıracağım orda ben antreman yapmayacağım lay lom lom yapacağım sırf düşük tempolu arkadaşlar gelişşin diye yani açıkça insanları çalıştırma derdindeyim ben,,