Far maceram

Tepki
16
Bisiklet
Carraro
Merhaba aksamlarida sürdüğum icin on far benim icin onemli ilk etapta dandik birsey aldim olmadi sonra bilmem kaç Lümen bir el feneri alip gidona bagladim deli pil harciyor oda olmadi kafa lambası aldım monte ettim yolda parçalandı :) sitede çok arastirdim akliniza birsey gelmesin ama artık nokta atışı yapmak istiyorum ledli istemiyorum bazi sehir bisikletlerinde camurluk üstü kocaman farlar var onlardan düşünüyorum fikir verirseniz çok sevinirim

Saygilarimla

• Beğen
Tepkiler: Quatro16
Scudo

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
10 tl yi ver panteri al 50 60 cm aydınlatıyor pil 1 aydır bitmedi canavar gibi dermişim :D

Tepki
16
Bisiklet
Carraro
:) hepsiburadaya bakıyorum 50 TL üzeri her fenerin altında olumlu yorumlar var 55 TL ye olan in lumeni 80 TL olanladan daha fazla ama 80 TL daha iyi yorum almış lumen harici baska bir ozellikte önemli sanirim gelde çık işin icinden :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çinden bataryalı alın 100 tl felan deli gibi aydınlatıyor.

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
merhaba ben şu linkteki farı aldım epey güzel çalışıyor hem birden fazla yanma seçeneğide var karaköyden de 10 ar liraya 2 pil aldı içindeki pişin boyutu biraz değişikti bi de 10 lira ya pil aldım acayip aydınlatıyor isterseniz tek pille de çalışıyor

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
792
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ledli düşünenler için öneririm aldım memnunum
(link)far.jpg

• Beğen
Tepkiler: chigrat

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ekonomik dayanikli bir urun isteyenler icin buda bir alternatif:

(link)

1,5 yildir kullaniyorum. Kelepcesi şık ve duzgun ama kelepceyi sokup takmiyorum pek. Fener kolayca takilip sokuluyor, mini el feneri olarakta cok verimli. Su gecirme sorunu yok. Elbette ilk akdigimda kapak contasina silikon gres surmustum ilave olarak. 3 AAA pil ile hafif, sabit ve flasorlu uzun sureli aydinlatma. Yuvasina takilinca saga sola aci ayarlayabiliyorsunuz. Yukari asagi ayari kelepceden.
Aklinizda olsun bildigim ekonomik denebilecek birsey onermis olayim istedim.
Daha once 2 kez ucuz çin fenerleri aldim 1 ay demeden orasi burasi dagildi-kirildi :(
Bir atasozu vardir "ucuz alacak kadar zengin degilim". Kabul edilir kalite ve fiyata bastan yonelmek her zaman daha verimli oluyor :) Ben ettim siz etmeyin yani ;)

• Beğen
Tepkiler: chigrat
Tepki
71
(link)

kesinlikle tavsiye edeceğim ürün. %100 memnun kalacağınız bişey. arkadaşım kullanıyor. verdiği ışık konusunda bir tofaşla yarışabilecek kadar sağlam bişey :)

Quatro16

Daimi Üye
Tepki
79
İsim
Alfa Romeo
Başlangıç
1963—64
Bisiklet
Salcano
Yurtdisi falan ugrasir misin bilmem ama watton wt bilmem kac kullaniyorum cok iyi aydinlatiyor ama icinde gidon aparati yok ben pazardan almistim 1 liraya farida 35 tl ye...

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Bunların yanına yada direk bir tane dinamolu ışık almak sizce nasıl mantıklımı fiyatları uygunmu aranızda hiç dinamolu kullanan varmı?