Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Far almayı düşünüyorum.

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Yasin Erkol tarafından paylaşıldı.

1. Yasin Erkol

Yasin Erkol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba. Ben işime bisikletle gidip gelen biriyim günde yaklaşık 5 kilometre bayır iniyorum bi o kadar da yolu da akşamları çıkıyorum. Dönüş güzergahım da bazı sokaklarda aydınlatmalar yetersiz kalıyor, malesef 2 defa lastik patlattım. Önümü iyi gösterecek bir fara ihtiyacım var. http://www.cepfeneri.com/?gclid=CNfqnYCK9rcCFUfLtAod42QAXw Bu fenerin reklamını birçok yerde görmüşsünüzdür. Alıp deneyenleriniz varmı? Yada alternatif olarak önerebileceğiniz far var mı?:confused:

2. Mr. Potato

Mr. Potato Giggity

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Dışarıdan (malzemesi olsun camı olsun) kaliteli gibi görünüyor fener, içini tabi Allah bilir. İnternet satışı sonuçta, emin olmak zor.

3. Yasin Erkol

Yasin Erkol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İnternette cafcaflı sitelerde sunular malzemelere sürekli önyargıyla bakıyorum.. Sadece fener satmak için açılmış bir web sitesi bana pek güvenilir gelmiyor açıkçası. Ama alıp kullanan biri vardır belki..

4. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Mr. Potato ve Yasin Erkol bunu beğendi.
  5. Yasin Erkol

Yasin Erkol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    iskeletleri bile aynı bu muhtemelen çin malı/adi. üzerine farklı markayı yerleştirip kandırmaya çalışmışlar. Uyarınız için çok teşekkür ederim :)

6. yasemin arcan

yasemin arcan Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  7. Melih Gürle

Melih Gürle Üye

Seviye:
    Üzerinde police yazan bu fenere benzeyen iki adet feneri birlikte kullanıyorum. Gayet güzel iş görüyor. Fenerleri karaköyden 25 liraya aldım, 7,5 liraya da işportadan gidona bağlama aparatı aldım. Yüksek fiyatlara satılan bisiklet fenerlerinden daha iyi aydınlatıyor. Sitesini verdiğiniz ürün arkadaşların dediği gibi kandırmaca gibi duruyor. Hele karanlık orman yolunu o şekilde aydınlatması için projektör tarzı bir fener olması lazım ki boyutlarından ötürü mümkün değil.

8. Yasin Erkol

Yasin Erkol Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Verdiğiniz linkte ki aydınlatıcılarla diğer aydınlatıcı aletler arasında pek fark yok. Yani iskeletleri bile neredeyse aynı markayı değiştirip piyasaya sürülmüş (muhtemelen) adi mallardan biri.
    Sanırım en iyi karar bisikletlere göre dizayn edilmiş olan aydınlatıcılardan almak olacak..