Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnceleme Far 3W Led

Konu, 'İncelemeler' kısmında sspl tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Bir kaç konuda far hakkında yazılmış mesajlar gördüm ve 3 haftadır kullandığım far hakkında siz arkadaşlara faydalı olabileceğini düşündüğüm bir yazı yazmak istedim.

Geçenlerde buyincoins sağlam mı? isimli bir konuya yazmıştım sipariş verdiğimi ve yaklaşık 2 hafta gibi bir sürede (15-16 gün civarı) elime ulaştığını öncelikle bunu belirteyim, site sağlam :) ben ikinci siparişimi verdim bugün (ilk siparişim 28 dolar/60 tl tutarındaydı, bugünkü ise 14 dolar tuttu :) fiyatlar gerçekten güzel, incelemenizi tavsiye ederim.)

Gelelim söz konusu far'a, Far 3W tek bir led'e sahip. 3 adet AAA boyutunda kumanda pili ile çalışıyor. Alırken 3W diyor ama gerçekten iyi midir acaba diye düşünmedim değil, evde 12W led ampül kullanıyorum onunla kıyasladım falan :)

Farın gücü gerçekten muazzam çıktı diğer kullandığım farlara göre, hele fiyatına göre... Ben ilk siparişimi verdiğimde 3.5 dolar civarındaydı, evet 3.5 :)
    Bugün tekrar sipariş verdiğimde 5 küsür dolar olmuş fiyatı, 12 lira civarında yapıyor anlayacağınız. Bu fiyata, alınabilecek en güzel farlardan biri değil TA KENDİSİ :)

Bir kaç gün önce tamamen benim hatamdan dolayı farı gidona sabitlediğimiz bilezik vari plastik parçası kırıldı, ben çok sıkmışım sabitleme adına ama çok sabitlememek gerekiyormuş :) hemen bir çözüm bulduk, bahsettiğim siparişle gelen lastik bir far tutacağı :) Şimdilik iş görüyor, güzel de sabitlendi :)
    Ayrıca, çok ama çok dandik pil koydum ne kadar gidiyor acaba diye, 10gün devirdi, kaliteli bir pille 3-4 ayı göreceğini düşünüyorum.

Ürün linkini buraya koymuyorum reklam tarzı şeylerden dolayı, ilgilenen arkadaşlar mesaj atarsa iletebilirim ;)

Bir kaç megapixel yoksunu fotoğraf:
    Not: Fotoğraflardaki "raypal" yazan far

2. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ışığı açıkken ki halinide çekeydin göreydik bi :)

3. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    Valla baktım fotoğraflara çok net değil çekmemiştim o yüzden diğer 5 ledli bir fara göre kıyaslaması şu şekilde:

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Bende aldıgın farla bu far arasında kaldım. 56 led dıye alsam mı bılemedım

5. reyhan cantürk

reyhan cantürk Yeni Üye

bence power led olanlara bakın