Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Facebookta sayfaya kullanıcı çekmek.

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ihsan onur şener tarafından paylaşıldı.

1. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arkadaşlar bu uygulamayı yeni gördüm.Ve sizler ile paylaşmak istedim.Olayı kısaca size söyle anlatayım.

Şimdi biz bu uygulamayı beğenip başladımızda bize 50 kredi veriyor.Bu sayfa kısaca karsılıklı sayfa beğenisine yarıyor.Örnegin ; bir sayfayı beğendiğinde 10 kredi geliyor.Eğer senin sayfanı biri beğenirse 10 kredi gidiyor.Bu işlem kısaca böyle ama mesela kendi sayfanın kredi sistemini ayarlıyabilirsin 50 kredin var birisi sayfamı beğenince 1 kredi düşsün diyorsun mesela 1 kredi düşer.1den-10 a kadar bu krediler sıralanır önce yüksek olan krediden başlar önce 10 kredi veren sayfalar beğenmek için açılır.Örnegin ben 10 kredi veriyorum sayfamı begenene ilk benım sayfam acılır ama 9 begenı desem 2. acılır gibi.bu işlem böyledir.Suan bu uygulama 3 gündür var ve 3 günde 1000 kişi beğenmiş ben sayfamı dün açdım.Ve bu likedwin i keşfettim.2 günde 120 beğeni aldım sadece buradan bence gayet iyi bir rakam daha yeni açıldı birde siz bunu büyyünce görürsünüz.

Liked win : http://www.likedwin.com/?refId=146348475461584

Bu adresten uygulamaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı nasıl çalıştırabilirim ?

yukardaki linke tıkladınız taktirde önünüze sayfa gelicek siz oradan kaç kredi verceginizi ayarlıcaksınız kaç sayfa beğenirseniz size o kadar cok kredi gelir.Siz sayfaları beğenip kredinizi yüklestmeye bakın 300 sayfa var yaklaşık buda 1500 kredi gibi bi rakama denk geliyor ortalama 1500 krediniz olur.buda sayfanı begendırmeyı 10 krediye ayarlarsan 150 kişi demek.bunlar tabi sadece 1 günde ertesi gunler bu sayılar kat kat artıcakdır.

Uygulamaya sayfa ekleme ?

Hemen sağ köşede kredilerin aytında sayfalarım yazar ona tıklarsanız sayfalar gelcekdır kaç tane sayfanız varsa hepsını bu uygulamaya katabılırsınız.

-Alıntı

Rana Süsal bunu beğendi.
  2. ihsan onur şener

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    2 saatte 100kişi beğendi. Denendi çalışıyor.

3. serhat dura

serhat dura Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    peki bu sistem ne işe yarıyor yani bu işten senin kazancın nedir ben asıl bunu merak ettim ;)

ihsan onur şener bunu beğendi.
  4. ihsan onur şener

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Mesela bir ürünün facebook üzerinden onlarca para verip reklam yapmak yerine boyle birşey yapmak daha iyi olur.