Facebook

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Facebook isimli siteyi birçoğunuz duymuşsunuzdur. Ben bu hafta üye oldum ve uzun süredir görmediğim birçok arkadaşımı yeniden buldum. Sizde eski yüzleri tekrar görmek istiyorsanız bir bakın. (link)

Beni ismimle bulmanız mümkün.

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bu site neden email şifremizi istiyor? Başka şifreyle kayıt olamaz mıyız, kimse vermek istemezki şifresini başka bir siteye...

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
ordakı sıfremızle msn adresımızdekı yada maıl adresımızdekı kayıtlı adreslerın facebook a uye olup olmadıgını gosterıo gırer gırmez bence bu nedenden dolayı o sıfremızı ıstıolar.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
FaceBook'a orjinal mail şifrenizi vermek zorunda değilsiniz.
Evet istiyor, ancak vermezseniz de sorun yok. Sadece siz mail şifrenizi verdiğinizde adres defterinizde bulunan isimleri FaceBook içinde arayıp size "Bu arkadaşlarınız mevcut" diyor. Mevcut olmayanlara da davet gönderiyor.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bana kıl bir durum gibi geldi, kayıt ekranında opsiyonel olarak başka şifre vermemiz seçeneği görünmüyor. Günümüzde bu kadar internet güvenlik sorunu varken nasıl 3. parti bir siteye çok önemli şifremizi girebiliriz ki ? Kaldı ki adres listemdeki insanlarla zaten msn den görüşüyorumdur facebook ta neden arayayım ki ??

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Hakan Yazman

Hakan'cım,

Eski dostları eğer kayıtlılarsa bulabilmeyi , nostalji yaşamayı sağlıyor :)

Selamlar,
Tolga Gürgün