Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eyüp Sahil yolu

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında no_name tarafından paylaşıldı.

1. no_name

no_name Kıdemli Üye

Adı:
    mesut
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba dün ailemle eyüp sultan türbesine giderken 5 den fazla bisikletli arkadaş gördüm yarım saat içinde hatta arabayla korna çaldım :D onlarda noluo die dönüp baktılar falan da işin özüne gelecek olursam trek bisikletli kız arkadaşımız beni geçtikten 10 sn sonra felan o virajı dondukten sonra dehset bir kaza oldu sağ şeritte arabanın birisinin resmen kaportası yırtıldı ortadan ikiye bölündü falan ,,:S bende cok derin bir oh çektim o arkadaş ordan 10 sn sonra geçmedi falan diye korkudan ödüm koptu ya , ama bi taraftanda çok seviniyorum artık her yerde bisikletliler görmeye başladık ,hele bi tanesi vardı köprü üüzerinde sol şeritte gidiyodu :D annem babbamda olum sende mi, bu manyak gibisin falan diyo,gulmekten bozuntuya vermedim kendimi tabiide bende manyağım :D

2. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Trafik cidden riskli bir ortam, siz kendinizden emin olsanız bile tehlike her an her yerden gelebiliyor, bu yüzden 2-3 kat daha dikkatli olmalı trafikte bisiklet kullananlar.;)

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Eyüp sahil yolu benim de çok sık kullandığım bir yol ancak tarih olarak o arkadaşlardan birisi olmam imkansız :). O yol benim her antrenmanda evime dönüş yolum ;):

4. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla trekli o kız montmarte dır.bir an yazıyı okuyunca neee dedım kaza mı gecırdı derken olayın devamını okudum da rahatladım.dıkkat arkadaslar daha cok dikkat.