Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eymir'de binmelik bisiklet tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Rbk tarafından paylaşıldı.

1. Rbk

Rbk Yeni Üye

Adı:
    Recep Baskan
    Merhaba,

Haftanın 5 günü ağırlık çalışan spor alışkanlığı olan,sağlıklı beslenen bir adamım.
    26 yaş 190 boy 90 kilo
    Kardio yapmam gerek ama olduğum yerde koşmak yada elektronik bisiklete binme fikri çok salakca ve demoralize geliyor.

Neyse,

Eymiri bir ankaralı olarak çok seviyorum,normalde koşmaya gidiyorum ama kardiyovasküler sistemim baştan sona 12km koşmaya yetmiyor...

Bisiklet çok daha relax,çok daha güzel çok daha güç kullanmaya müsait bir spor aleti...
    Şu konuda fikrinize ihtiyacım var;

yaz kış demeden( yağmur,kar,çamur) haftanın 3 günü binebileceğim bir bisiklet almayı düşünüyorm,sadece eymirde bineceğim,akşamları iş çıkışı ve haftasonu vaktim olursa gündüzleri.

Ne alacaım konusunda girip bazı araştırmalar yaptım delta bisiklet ve diğer markalarlada görüştüm arkadaşların ortak firikleri minimum 2500tl'den başlayan bir bisiklet almam yönünde,ancak ne bu kadar param var nede bu bütçe pek mantıklı gelmedi.Çocukluğum sabahtan akşama kadar tüm yaz tatillerimde bisiklet üzerinde geçti,önce ufak bmx'im sonrada gazeteden kupon biriktirerek ailemin aldığı peugeot marka yeşil bir bisikletim vardı,sanmıyorum ki gazete 2500 liralık bir bisiklet vermiş olsun.. Ne kırıldı nede başına bir şey geldi,gider arada pabuçlarını değiştirir lastiğim patlarsa kapının önünde yama yapardım...

Kısaca 2500 lira vermek istemiyorum,bu iş için vereceğim maksimum rakam 1000tl,ayrıca kask vs alıcam,onu bu bütceden ayrı tutuyorum..

Dağ Bisikleti / Kros Bisiklet ile ilgili aradığınız her şey sahibinden.com'da

Şuradan kardeşim git bunu al diyebileceğiniz yada 0 git bunu al diyeceğiniz model nedir,

Saygılarımla.

2. M.Furkan Kurt

M.Furkan Kurt Forum Demirbaşı

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bence 1000 tl ye gayet iyi bir bisiklet alabilirsiniz.Bence size şehir bisikleti uygun olacaktır .Benim size tavsiyem carraro sportive serisi olabilir yada salcano olabilir

3. Rbk

Rbk Yeni Üye

Adı:
    Recep Baskan
    Salcano CITY SPORT 10 900 lira,ne düşünürsünüz?

4. Rbk

Rbk Yeni Üye

Adı:
    Recep Baskan