Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EylÜl baŞinda İstanbul-bozcaada turum İÇİn tecrÜbelİ yol arkadaŞlari ariyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ömer G. Talay tarafından paylaşıldı.

1. Ömer G. Talay

Ömer G. Talay Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Arkadaşlar Eylül ün hemen başında yaklaşık 8-9 günlük süreye dağıtarak İstanbul-Bozcaada turu yapmak istiyorum. Daha öncesinden hep günü birlik turlar yaptım.
    100 km üzeri tecrübem yok. Fakat bir yol arkadaşı bulsamda bulamasamda bu turu yapacağım. Zamanı olan eşlik etmek isteyen arkadaşları yanımda görmek isterim.

2. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Uçmakdere tarafından yapmanızı tavsiye ederim Malkara yolu daha zorlar hem Uçmakdere' nin manzarası çok güzeldir bol bol fotoğraf çekmiş olursunuz.

3. Birhan K.

Birhan K. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    İstanbul-Tekirdağ arası dümdüz bir yol. Pek görülecek bir şey yok, dümdüz asfalt işte. Silivri'yi geçtikten sonra geniş ve temiz bir emniyet şeridi başlıyor, ta Tekirdağ'a kadar gidiyor. Çok rahat sürersiniz. Tekirdağ'dan sonrası ise gayet hoş, Gelibolu'ya yaklaştıkça yol daralıyor ama olsun sürülemeyecek gibi değil.

Diğer bir alternatif de Bandırma üzerinden gitmek olabilir, eğer o yolu tercih ederseniz bir günde bile gidebilirsiniz Bozcaada'ya. Ama ben olsam Tekirdağ yolunu tercih ederdim.