''eylül ayı -sezon başlangıcı-bisiklet okulu''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
son durum ,,,,,,,,,,,
eylül aynın 18 inde belgrad sucuk köfte olayı olacak .............ayrı topik olarak açılacak,,,,,,,,,,,,

ayrıca performans grupları ile yapılan konsey toplantısında olaya itiraz edilmiştir ,,,,,,,,,,,,,,ayda bir kez eğlence turu düşünülmektedir bütün sezon basılacaktır .......................
ayrıca,havaların normal hale gelmesi şarttır ,,yüksek ısılarda uzun yollara yüksek tempo ile gitmek sakıncalı olacağından ekim ayından itibaren ağır etaplar başlayacaktır .................
ilk etap 9 ekimde bostancı bıçkı dere bostancı etabı olacaktır ,,,
ayrı topik olarak açılacaktır ,,,,,,,,,,,,,,

performansını geliştirmek isteyen arkadaşlar ile özel çalışmalar yapabiliriz .........etapların trafiğin az olan yerlerinde olması hepimizin menfatinedir ............
gönüllü arkadaşlar ile burdan haberleşebiliriz....

4 eylül ,11 eylül ,25 eylül ,gelen sinyale göre performans garipçe yapılacaktır ...............burda kontenjan 10 kişidir.....................

Scudo

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
2 ekim garipçe. doğru yazdım umarım. umarım kontenjan tam olur. ben de hazır ve nazır olacağım. sabırsızlıkla bekliyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahadır76

bahadır 2 ekimde değil ve 4 ekim için durum malesef değişti ama senin için 4 ekimde belgrad yapabiliriz sucuk partisi....

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
olur. sorun yok sanırım belgrad daha uzundu yanılmıyorsam öyle değil mi?
benim için pek farketmez yol uzun olsun yeterli bir de tabii istanbul tayfasıyla birlikte turlamak.:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahadır76

bahadır belgrad kısa oluyor garipçe uzun ,,,

:in: :in:

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@Mustafa Güllü
Zannedersem Ankara'da da güzel yerler var, parklar falan. Hatta oradakiler geleneksel olarak bir Anıtkabir yapabilir. Belki de meclise gidip dertlerini milletvekillerine anlatabilir. Bilmiyorum ya ama orada da güzel parkurlar olduğunu tahmin ediyorum. Sonuçta başkentimiz...:)

Ayrıca yaz ayları diğer şehirlerden olan arkadaşları davet ediyorum. Mutlaka 1-2 gün tatillerinde ayırıp gelebilirler. Çoğunluğun geleceği tarihe bir tur tertipler tanışırız. Hoş olaibilir...

Sevgiler, saygılar...

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Kudret abi Selamlar!

Bu konuyla ilgili detaylı konuşmak için Belgrad turunu bekliyordum ama dayanamayıp yazayım dedim :)

Ben katılmak isterim bu okula. O zamana kadar (umarım) yol bisikletimi de almış olacağım. Motivasyon ve tempo yüksek olur. :) Performans konusunda da farklı isimlerle tanışmış olurum. :)

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
kudret abi eylül sonu ekim başında istanbuldayım, kabul edersen ve hala organizasyonların devam ediyorsa katılmak isterim

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@Anıl Aşkın
Anıl sende yanlış hatırlamıyorsam MTB vardı. Bende bir yol bisikleti almak istiyorum, ne düşünüyorsun? Bu arada Belgrad'a MTB ile geliyorsun değil mi, off-road yapalım...:)

Başarılar...

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
@Salih Dinçer

Aynen Xc 1000 kullanıyorum da satmayı düşünüyorum şu aralar hatta foruma da ilan verdim onaylanmasını bekliyorum. Aklımda çok net birşey yok aslında yol konusunda ama scott s30'larla bakışıyoruz ara ara :) Şu an biraz daha yol ekipmanları konusunda bilgilenmeye çalışıyorum işin geometrisidir donanımlarıdır vs. :)

Ayrıca benim mtb'ye talep olursa Belgrad ayağında Kudret abiyle çay içmeye yönelebilirim :) Off-road yapmadım dedim çünkü ilanda yanlışlık olmasın :)

Ayrıca senin yol konusunda araştırmaların varsa konuşmak isterim müsait bir zamanda :)

• Beğen
Tepkiler: Salih Dinçer

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Anıl Aşkın

anıl ,,,,,,,,
bu okul durumu ayda bir kere tanışma belgradda olacak ve kontenjan 20 kişi olacak sucuk turu yapacağız lay lom lom eğleneceğiz ve ayda bi kere bi araya geldiğimiz düşük tempolu arkadaşları motive edeceğiz ve onlar ile uzun yorucu turlara hazırlanacağız tabi gençler öncelikli ....
ogün -bugsbunny ,artı soner ,bahtiyar ve erkan sağlam adamlardır ,,,,,
şimdi 4 eylülde bi belgrad yapacağız tanışma olacak lay lom lom ....
ayrı topik açacağım daha var ... 9 ekim kesin bostancı bıçkıdere bostancı çıkış saatini avrupadan gelenler için ayarlama olacak vapurların kış tarifesi henüz belli değil erken çıkmakta fayda var,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Alper Yıldırım

ekimin 2 si pazara geliyor belgrad bisiklet okulunda buluşuruz sucuk partisi artı lay lom lom olacak düşük tempo ,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Anıl Aşkın

offroada girecek arkadaşları offroad girişine kadar götüreceğim ondan sonra çay bahçesine yöneleceğim ,ama önce tabi çay bahçesinin yerini göreceğiz ondan sonra offroad yolunu göstereceğim ..

Tepki
9
Kudret Abi, kontenjan dolmadan önce beni de bayram sonrası haftadan itibaren, tüm pazar programlarına hepsine yazarsan sevinirim.
Şile, Bıçkıdere ve olacaksa Kartepe'de bunlara dahil. :D Gerekirse bisikleti değişir, yine gelirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Abdulcabbar ASLAN

selam abdül.....
şimdi o bisiklet ile bıçkıdere olmaz bıçkıdere 9 ekimde daha var o zamana kadar bi şeyler yapabilirsen çok iyi olacak ....belgradda sen varsın zati orda en azından bi antreman olur yalnız bisikleti eylülde kapabilirsen çok şık olur eylülde diğer ağır etapları yaparız ama havanın sıcaklığı önemli...ayda bi kere eğlence var belgradda 3 kezde ağır var,.....kartepe için yapılacak durum şudur çok ağır olacağı kesindir ...gebze kartepe otel gebze ....175 km rampalar ile 200 ün üstü olur bi günde,,, bunun için ekim ortasını düşünüyorum ...ne sıcak ne soğuk olma durumu ekimin ortası olur ,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kudret baba,
Bisiklet okulu müfredatı dahilinde, İstanbul'un Avrupa yakası, Silivri-Çatalca gibi, bu yakada Topçular-Yalova-Erikli-Armutlu-Karamürsel vadileri gibi günübirlik gidilip gelinecek antremanlar düşünülebilir mi? Valla çok içim gidiyor ama böyle şeyler grupla güzel olur, bir Eylül gelsin....

Selamlar....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mtsemiz

murat olur havalar bi durulsun eylül bile sıcak geçmişti geçen sene 25 eylülde iznik yollarında piştik ,,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sevgili arkadaşlar ,,,,,
uzun bi zaman kaybolacağım .....ferdi takılacağım ve bisiklet forumda çok az bulunacağım ..burada sahte nikler alarak kafamızı şişiren adamlar olduğu müddetçe ben burdan çekilirim....
çok uzun zaman burda idim artık niyadım doldu ....evet gelen sinyale göre topik açarım bu garipçe performans olur yada belgrad yada polinez.....evet pek ciddiye alınmadığımın farkına vardım , bunca emeğime saygı göstermeyen bi forumda artık bulunmam ,,,
çok insan ile pedalladım ,,,çok olaylar gördüm ..zannetmeyinki benim dostlarım yok çok sıkı adamlar tanırım bunlar bana yeter ,,,,

ulaş beye link gönderdiğim halde cevap alamadım demekki biz ciddiye alınmıyoruz ..o vakit burda işim yok arkadaşlar belgrad turunda yokum hasan bu turu götürecek ..hiç bi arkadaşında turunada katılmayacağım sadece kendi mekanlarımda bisiklet süreceğim ...

evet kendinize iyi bakın bisiklet forum sakinleri aldığım onca teşekkürleride helal edin ,,,
benim puanla muanla işim olmaz 500.000 puanım olsa ne yazar önemli olan sahada var olmaktır

hoşçakalın ....