Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eylül 2007 Tur programı

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gezgin35 tarafından paylaşıldı.

1. gezgin35

gezgin35 Aktif Üye

Seviye:
    İzmir Bisiklet Derneği
    Eylül 2007 Tur programı

2 Eylül Pazar, Güzelbahçe – Dağ Bisikleti Yarışı
    Parkur : Konak-Üçkuyular-Bahçelerarası-Sahilevleri-Güzelbahçe
    Toplanma Saatleri :Karşıyaka 07:15 ( 07:30 Vapuru ile Konak’a hareket )
    :Konak 08:00
    Toplanma Yeri :Konak İskele Önü
    Konak İskelesinde buluştuktan sonra Üçkuyular-İnciraltı Bahçelerarası yolunu izleyerek Güzelbahçe’ye gidiyoruz. Start verildikten sonra yerlerimizi alarak yarış heyecanını birlikte yaşayacağız. Makarna partisi ve ödül töreninin ardından İzmir’e dönüş.

9 Eylül Pazar, Denizli Çivril Festivali
    9 Eylül Pazar günü İzmir’den Denizli’ye hareket edeceğiz. Festival kapsamında yapılacak olan Küresel Isınmaya Karşı Bisiklet Turu’na katılacağız. Şenlikler ve kutlamalar sonrasında gece İzmir’e dönüş. Katılmak isteyenlerin bilgi@izmirbisiklet.org adresine isim, soyisim ve telefon numaralarını belirten mail atmaları gerekmektedir. Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır.

16 Eylül Pazar, Kavaklıdere Köyü – Küçük Nif Çıkışı
    Parkur : Konak–Bornova-Kavaklıdere Köyü-Küçük Nif Kamp Alanı
    Toplanma Yeri : Konak Saat Kulesi
    Toplanma Saatleri : Karşıyaka 07:15 ( 07:30 Vapuru ile Konak’a hareket )
    Konak 08:00

Konak saat kulesinden hareket ettikten sonra Alsancak-Çınarlı-Bornova istimatinden Kavaklıdere köyüne gidiyoruz. Burada verilecek kısa mola ve kumanya temininden sonra Küçük Nif’e doğru çıkış yapacağız. Çıkış parkuru genelde toprak zemindir. Bazı yerlerde oldukça kısa dik ve taşlı çıkışlar bulunmaktadır. Zirve sonrası, dağcıların kamp alanında mola vererek inişe geçeceğiz.

23 Eylül Pazar, Otomobilsiz Kent Günü Bisiklet Turu
    Parkur : Cumhuriyet Meydanı-Konak-Göztepe-Üçkuyular İskele
    Toplanma Yeri : Cumhuriyet Meydanı
    Toplanma Saati : 09:30

Şehiriçinde daha rahat bisiklet kullanabilmek, bisiklet altyapısının geliştirmek, bisiklet park yerleri ve bisiklet yollarını yaygınlaştırmak için Otomobilsiz Kent Günü bisiklet turunda hep beraber pedal çevireceğiz. Yerel yönetimlerin konuya dikkatini çekebilmek ve sesimizi duyurabilmek için tüm bisikletlileri bu tura bekliyoruz.
    -

2. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba...Bu ay tüm turlara katılmak istiyorum.Umarım hepbirlikte pedallarız.;)

3. Batum23

Batum23 Yeni Üye

Seviye:
    Bende bütün turlara katılmak isterim kendimi 2 eylüle hazırlıyorum