Extrem yol grubu izmir

Selocu_aziz

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Aziz
Bisiklet
b'Twin
Trıban 500 var
2 km bir güzergayım var Esenlerde
23 27 arası gidebiliyorum
Uzun turlarda rahat bir şekilde ortalmam 35 40 bence gayet normal geliyor bana kondisyon ve enerji önemli tabiki
İlla ben 35 40 yapıcam diyr kasarsanız Belli bir süre sonra zevk yerine biraz tatsız bir sürec başlayabilir
Bende balıkkesir ayvalık yaparken
Kendimi yormamak icin
Genellikle yokus cıkarken 13 16 km gitmeye gayret ediyordum
Düz alanda 30 kadar gidiyordum
Sonucta uzun bir yol uzun bir mesafe ilk başlardan yorarsak kendimiz zaman gectikce kendini
Perişan icinde bulursun
Başarılarınız devamını dilerim

Scudo

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Selocu_aziz keşke önce yazsaydın. Bu hafta sonu Ayvalık cunda adası Edremit gezdik. Tanışırdık. Bizde ortalamayı yüksek tutmak gayretinde değiliz. Ancak 30 dan aşağı gidip biz yol grubuyuz demek yakışık gelmiyor bana. Gap dahi Gaziemir Selçuk arası kızlarla 30 ortalamayı tutturuyor. Kondisyon önemli tabii ki. Her hafta uzun tur yapınca, hafta içi kısa ve hızlı turlar yapınca kondisyon kendiliğinden geliyor.

ugraskan

Üye
Tepki
11
Arkadaşlar İzmirdeyim eklermisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cyclistinnature Sürüş videoları önümüzdeki günlerde yayınlanacak youtube kanalında.

Extrem Yol Grubu ve EKSTREM Gençlik ve Spor Kulübü formaları yeni tasarımı ile karşınızda.
Formalarımızda daha önceki formalarımızda bulunan Ad Soyad ve Kan Grubu yazıları yer almıyor artık.
Kulüp rengimiz olan kırmızı beyaz siyah olduğu içinde tasarım uygun yapıldı.Ancak ileri ki turlara özel kırmızı renk yerini başka renklere bıraka bilecek.
extrem düzenli.jpg

Formamız için sipariş alınmaya başlanmıştır. Grup sayfamızdan takip edebilirsiniz.