Extrem yol grubu izmir

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar Forma kalıba uyduruldu. Tabii ki güzellik sırta giyilince ortaya çıkacak. İzmir'deki 22 gruptan forması olmayana da Allah nasip etsin. Formamız çok güzel oldu diye düşünüyorum. Yakından inceleye bilirsiniz.Extrem forma.jpg

Scudo

Engin Dem

Üye
Tepki
43
Bisiklet
Focus
Giderek büyüyen bie aileyiz forma da beraberliğin ve gurup bilincinin bir nişanı olacak en kısa sürede üstümüzde görmek dileğiyle

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Fidancı

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Engin Dem @cengiz 35 teşekkür ediyorum. Formamızla birlikte Grup olarak değil Takım olarak çarpacağız halkın gözüne. Bu bizim için hem gurur verici hem sevindirici bir olay. Daha iyi olacağız.

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Antalya uzak dostum.

Tepki
6
Bisiklet
Sedona
Uzun zamandır manisa izmir için böyle bir grup arıyorum zaman buldukça haftada bir iki katilmak isterim forma da gayet başarılı olmuş ek bir şart yok deil mi

Engin Dem

Üye
Tepki
43
Bisiklet
Focus
@Aydın Glldg
Ek bir şartımız yoktur aydın bey gurubumuzun ortak paydası bisiklettir .Egosuz samimi dostça bisiklet sürmek tek amacımız gurubun eski üyelerinden biri olarak iddialı konuşabileceğim tek şey katılınca bir turumuza diğeri ne zaman diye sabırsızlanacaksıniz .Facebook tada gurubumuzu takip edebilirsiniz en kısa sürede görüşme dileğiyle

Tepki
6
Bisiklet
Sedona
@Engin Dem
Tam içimden geçen şeyleri soylemissiniz açıkçası ayda az bir kez katilmak istiyorum düzenli yol bisikleti muhabbeti ve sürüş keyfi yaşamak adına bir senedir sedona 610 kullanıyorum yol ayakkabısı harici eksiğim [emoji1] yok inş kondisyon olarak yetişebilirim sizlere ilk turda görüşmek üzere teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Engin Dem
Tepki
6
Bisiklet
Sedona
Forma için de ismi size mi yazmamiz gerekiyor AYDIN GÜLLÜDAĞ 0 RH +

Engin Dem

Üye
Tepki
43
Bisiklet
Focus
aydın bey facebook kullanıyorsanız orada ekleme yapabilirsiniz konu ile ahmet fidancı ilgileniyor kendisine ilettim size dönüş yapacaktır

Tepki
6
Bisiklet
Sedona
@Engin Dem
Teşekkürler engin bey katılım yaptım facebooktan diğer bilgileri msj mi atayım peki

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Grup olarak Tüm İslam aleminin ve siz pedaldaşlarımın bayramınızı kutlar nice mutlu ve huzurlu turlarla uzun yıllar geçirmenizi dilerim.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar Extrem Konya Yolunda.o_O Cumartesi gece 4 gibi bornova'dan çıkacak olan grup üyelerimiz Turgutluda Konyaya giden arkadaşları uğurlayacaktır. Serkan Acar ve Kamil Paşalı arkadaşımıza iyi yolculuklar diliyorum. bu yolculuğu an ve an takip etmek isteyenler Grubumuza üye olabilirler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
hacılar formayı basmadıysanız grubun adını "extreme" yapın, "extrem" diye birşey yok başka dillerde. ekstrem de extreme'in Türkçe'de kullanılan karşılıklarından bir tanesi.

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@belgen maalesef bu t-shirt değil ki zırt bırt grup ismi değişsin. Ayrıca Türkçe karşılığını ilk yorumlarda ekledim.
Grup üyelerimizden Serkan Acar ve Kamil Paşalı'yı uğurladığımız Konya - İstanbul - Tekirdağ- Balıkesir - İzmir turundan bir kaç görsel paylaşayım.Son Resim Tekirdağ Rampaları :)
1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 9 - tekirdağ.jpg

Dosyalar

Sebahattin Gerceker

Daimi Üye
Tepki
1.732
Bisiklet
Specialized
Dün akşam saat 21 civarında Bostancı'daydılar.. Metro ve metrobüs aktarmasıyla Avcılar'a varmaktı planları.. :)
Kaldılar mı İstanbul'da , gece Tekirdağ'a pedalladılar mı merak ettim..

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Fidancı

Ahmet Fidancı

Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tekirdağa 3 km kalmış yeni paylaşım bilgisine göre.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Extrem diye bir kelime yok, Bu yüzden Türkçe karşılığı da yok. Şahin ve Doğan'ların arkasına yarım yamalak İngilizce yazılar yazıyorlar ya, onlar gibi komik olmuş. Hani yolda giderken "bakın apaçiler geçiyor" demesin kimse.