Evlatlık edindim ; ktm revelator 4000 (2015)

Scudo

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@KaanG Teşekkür ederim ilginiz için :) Üst boru,maşa ve alt boruyu bende kaplayacağım. Zaten boya mat olduğu için pislik bulaşınca zor çıkıyor birde çizilmesin kıyamam :)

@Mert B. sağol kardeşim daha iyileri senin olsun..

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Eninde sonunda bir yerleri çiziliyor ama ondan kaçış yok, cicim aylarında olmasın yeter :) Güle güle binin.

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@KaanG

Bisikleti aldım ama ildışındayım,evlenip askere gidenler geldi aklıma :D

tserkman

Üye
Tepki
5
İsim
Serhan Sekman
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun. Yarınki geçiş için ortalama 15 km saat hız diyorlardı. Bu bisikletle kendinizi sınırlamak kolay olmayacak yarın

• Beğen
Tepkiler: Selami53

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@MurathanKaratmanlı
Sagol kardesim eldivenleri yeni aldim zaten :)
@tserkman
Pek sinirladigim da soylenemez :)

• Beğen
Tepkiler: tserkman

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
Çok güzel bisiklet, kazasız sürüşler dilerim. Ktm bu yıl çok güzel modeller çıkardı ve Türkiyeli firmalara göre de fiyat açısından daha uygun nedense bunu bir türlü anlayamıyorum. Ağustos sonuna doğru Türkiye dede bulabilirsem gözümde bu alet var. (link) son zamanlarda deli gibi araştırmaya başladım. Belki de Yurtdışından bir şeyler getirteceğim ama Türkiye den almaya kalkarsam ilk tercihim bu.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@Selami53 Hocam selamlar, KTM Revelator 5000 modeliyle yakından ilgiliyim. Almayı düşündüğüm diğer modeller arasında şu an için en üst sırada bu bisiklet yer alıyor. Model ve marka olarak olumsuz olduğunu düşündüğünüz görüşleriniz var mı? Sizin de neredeyse 1 seneyi geçmiş bisikletinizi alalı. En azından pişmanlık var mı? Almak istediğim model için fiyat performans dengesi oldukça iyi ancak KTM yeni yeni duyduğum ve çok daha popüler olan (Türkiye'de) trek, giant, cube gibi markalara oranla daha çok yeni. Bu nedenle ufak da olsa bir şüphe var kafamda. Şimdiden teşekkürler.

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti