Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

evet izmir elele bisiklet tanıtımına

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Enis AYKUŞ tarafından paylaşıldı.

1. Enis AYKUŞ

Enis AYKUŞ Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar biisiklet kültürünü yaymak ve hafızalara kazımak adına tur yapalım el ele bunu ütün izmir e yayalım ve önerilerinizi bekliyorum gelmek istiyen bisiklet dostlarım ile daha soora gün kararlaştıracagız . mesajlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler....

2. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    Zaten şu an da İzmir deki bütün bisiklet gruplarını toplamaya yönelik İzmir Bisiklet Birliği oluşturuluyor.

Yani ayrı bir oluşuma gerek yok... Yakında bütün bisiklet grupları aynı çatı altında sürecek...

Enis AYKUŞ bunu beğendi.
  3. Enis AYKUŞ

Enis AYKUŞ Aktif Üye

Seviye:
    hayır benim amacım 3 günlük bir tur olması esskort eşliginde gerekl, bütün belgeler alınmak üzere

4. serhat toy

serhat toy Forum Demirbaşı

Seviye:
    İzmir de 3 günlük tur nasıl olacak, biraz daha ayrıntılardan bahsedersen,nasıl bir şey düşündüğünü nasıl fark yaratacağını anlamış oluruz...

Bisikletle bütün İzmir'i maksimum 2 buçuk saatte gezebiliyor iken nasıl bir organizasyon olacak ta 3 gün gezeceğiz? + eskortun benzin parası ve 3 gün boyunca trafikte bisikletliler...

Yani biraz daha açarsan ilk 5-6 sayfayı düşünceni açıklayarak geçirmemiş olursun...

Ahmet Salih Özenir ve Cahit Türk bunu beğendi.
  5. Ahmet Salih Özenir

Ahmet Salih Özenir Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Enis bey, konunuzu buraya taşıdım... Bir organizasyon yapıyorsunuz ancak konuyu şehiriçi turlar başlığında açmışsınız... Yeni konunuzu açarken doğru başlık altında olmasına dikkat ediniz...

6. ali albut

ali albut Aktif Üye

Seviye:
    Ahmet şüphesiz sen bu işi iyi bilenlerdensin ama gençlerede müsamaha etmek zorundayız ne dersin benim nacizhane düşüncem bu
    saygılar
    ali baba

Enis AYKUŞ bunu beğendi.
  7. Mehmet_Gürsoylu

Mehmet_Gürsoylu Forum Bağımlısı

Seviye:
    İzmirde bisiklet bakımından çok aktif bir şehir böyle bir organizasyon da çok faydalı olacaktır izmir için..

Enis AYKUŞ bunu beğendi.