Evet benim de bisikletim çalındı

Scudo

Nurullaah18

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Nurullah
Bisiklet
Carraro
@uluyol Forumda bisikleti çalınan birisine polis;eğer bisikleti bulursan çök ve bize haber ver demişti.Abi şanslıymış dedikleri gibi bisikleti bulup çökmüş,polise haber vermiş ve sıkıntısız şekilde kavuşmuştu bisikletine

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@Nurullaah18 polisin olayı o zaten gittim adam ayaküstü bişeyler dinledi yazdı bir ifade imzaladım bitti gitti. Ümit vermeyim dedi de ben hiç aramayacaklarını biliyorum. Olay tamamen bende ben bulursam bulurum yoksa yok.

Adem Gül

Forum Demirbaşı
Tepki
217
@uluyol u kilit kullan hocam . hatta 2 tane kullan inadina degil mi. Bu tarz konulari gorunce sinirim hopluyor. Bisikleti yanimdayken dahi kitliyorum bu hirsiz musvetteleri yuzunden.

• Beğen
Tepkiler: uluyol

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Tepki
694
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
@yakup3457
Şu söylediklerinizin @uluyol adlı arkadaşın bisikletinin çalınmasıyla nasıl bir ilgisi var acaba? Nasıl böyle emin olabiliyorsunuz?

Söylediğiniz şeyin, bisikletin bulunmasına azıcık bile katkı sunacağını düşünüyor musunuz?

• Beğen
Tepkiler: sfyksl

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@Adem Gül bulursam u kilit takıcam bulamazsam muhtemelen yeni bir bisiklet alamayacağım için u ya da spiral farketmez :)

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Çok geçmiş olsun zor oluyo bende evde yatağın ranzasına kilitliyom zar zor para biriktirip aldım Allah sabır versin

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@TuTKuN sağolun hocam da evde kilitlemek biraz paranoya galiba.

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
@uluyol ne bilim apartmanın içine bırakamıyom zar zor aldım. Bisikletle gezerken dükkana bakkala çakkala girmeye korkuyom paranoyaklık değilde giderse bidaha alamam

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@TuTKuN gerçi doğru bende olmadı gitti bulamazsam alamam yenisini.

ömerözeren

İki teker
Tepki
195
İsim
Ömer Özeren
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@TuTKuN

@uluyol
Şu yorumları görünce emek hırsızlarına herşeyin yapılmasını caiz düşünüyorum keseceksin bunların elini bak bir daha dokunmak ne kelime 2 metre ötesinden geçerler....

Hasan Ç.

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Hasan
Bisiklet
Merida
@dodurgalı_06 Haklısınız bir an yazıyı okuyunca sinirlendim. Çalıp çırpıp zengin olanları kastedecektim. Yoksa onu demek haddim degil.

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06

yakup3457

Aktif Üye
Tepki
153
Bisiklet
Kron
@Cemil Dada
@Cemil Dada

Bisikletin çalınmasıyla ilgili olarak değerlendircek olursak; bir insanın bir şeyi çalabilmesi için geçmişten gelen problemlerinin olması gerekli diye düşünüyorum ve görüyorum. Beyfendi ben Esenlerde yaşıyorum ve bu dediklerim öyle bir anlık saçmalamalar değil bunlar senelerin birikimiyle ortaya çıkmış şeyler. Esenler, Bağcılar gibi yerlede yaşıyan arkadaşlar beni daha iyi anlayacaktır. Katkı sunma kısmına gelicek olursak benden önceki mesajda arkadaş ne yapılması gerekenleri tek tek yazmış ve kısa bir araştırmadan sonra neler yapılacağı bulunabilir ama şu da bir gerçek ki bisikletiniz çalındıysa bulma kısmı çok sıkıntılı oluyor tecrübeyle sabit. Ben bu yüzden işin kaynağına inmeye çalıştım ama yanlış anlaşılmışım gibi gözüküyor, kusura bakmayın...

• Beğen
Tepkiler: uluyol

sedraquew

Üye
Tepki
2
İsim
Yunus Emre
Bisiklet
Salcano
Skylock varda Türkiyede yok sitesinde dolandım az ama Türkiyeye kargosu varmı bilmiyorum. Online adamla konuşmak lazım. Benim bisiklet öyle ahım şahım bi bisiklet değil. Salcano hector. Ama çalınırda ağlarım. Ciddi ciddi ağlarım. Geçmiş olsun. İnşallah bulunur. Bende ininalımı alınca yavaş yavaş ekipmanlarmı topluyacağım. Eldiven, kask vs. Ama ilk önce tahtakalden motor kilidi diye aldığım beş para etmez kilidi değiştirmek olucak. Cidden bu polislerin ilgilenmesi lazım be ya. Yada ayrı bi teşkilat kursunlar. Hem küresel ısınma var diyolar, bisiklet kullanın diyolar; bide çalınan bisiklete bişey yapmıyolar. Neyse çok karmakarışık bişey oldu. Vallahi aklıma ilk geleni yazdım. Geçmiş olsun. Ankarada olsam yardım etmeye çalışırdın ama ankarada değilim. :acpsnr::acpsnr::acpsnr:

uluyol

Üye
Tepki
13
İsim
Ömer
Bisiklet
Claud Butler
@sedraquew allah razı olsun hocam. Yapacak bir şey yok zaten mecbur denk gelirsek çökeceğiz başka şansımız yok.

@Makula 06 hocam onların da tipini beğenmiyorum nedense :D

Tepki
1.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bir de bisiklet alarmları varmış.

İçimizde kullanan var mıdır?

Yani kilit tek başına çözüm değil.
Alarmla birlikte çözüm olur belki.:)

Tepki
1.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Owlknife
Gps nedir hocam ..?
Anlamı biliniyor tabi de bisiklet hırsızlığına karşı gps ne demek?