Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Eve 3 Bisiklet Fazla, Yakışıklıyı Satıyorum :)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili arkadaşlar, kısa bir süre öncesinde toplamış olduğum bisikletim satılıktır. Satış nedenim bir adet Scott Road S10, bir adet de Marin Bobcat Trail imin oluşu. Bu bisikleti de severek topladım ancak Marin ikame ettiği için gözden çıkarmak zorundayım. Ancak evde yer kaplamayacak Dahon vb tarzı katlanır bir şehir bisikleti ile de takas olabilir. Bununla beraber Trek FX ya da Speci Sirrus serisinden bir bisiklet ile de takaslanabilir. Böylece şehir, tur ve yarış serisini tamamlamış olurum :)
    Bisikletim görsel olarak çok çarpıcıdır. Oldukça dikkat çekicidir, zaten boyanması, sarı elcikler vs görsel açıdan güzel birşey çıksın diye yapılmıştır. Mosso maşa sayesinde ağırlığında ciddi bir azalma olmuştur. Yaklaşık olarak 10.5- 11 kg dolaylarındadır. İstenirse iyi bir V Brake set, daha hafif bir sele borusu vb modifikasyonlarla 8- 9 kg lara düşürülebilir. Ya da alan kişi orta kalite bir Süspansiyonlu maşa takıp hem dağ hem şehirde atak bir bisiklet sahibi olmuş olur.
    FİYAT: 650 TL, PARÇA satışı yapılmayacaktır. Oldukça özendiğim biri bisiklet olduğu için fiyatın ederi olduğunu düşünüyorum. Kargo alan kişiye aittir.
    ÖZELLİKLERİ
    KADRO: Bisikletin kadrosu Salcano İgman dır. Bu kadro 1550-1600 gr aralığında oldukça hafif bir kadrodur. 6061 double butted. Eskişehir' den Kaan (Yarışçı 3) boyamış olup kadroda herhangi bir darbe, kusur vb yoktur.
    MAŞA: MOSSO Super Light, triple butted, aluminium.
    JANTLAR: Weinmann X Pro II, 2*12 özel örüm jantlar, tel başlarının rengini beğeneceksiniz.
    GİDON: Scott Pilot
    BOĞAZ: Rithcey
    BAR END: Tranz- X Ergo
    ÖN VE ARKA AKTARICI, VİTES- FREN: 3*8 Shimano Alivio (rubleden bir dişli alındı 3*7 oldu- ön fren çin ayar yapılması gerek)
    SELE: Vader
    SELE BORUSU: Altın Sarısı, Truvativ, 27.2
    LASTİKLER: Continental 1.75 touring (Lastikler iyi durumdadır, ömrünün 1/4 ü ancak kullanılmıştır. Ancak bu maşa ile 1.50 lastik daha güzel durmaktadır. Bisiklet Rubena 26*1.50 kendinden reflektörlü yeni lastiklerle teslim edilebilir)
    ELCİKLER: Sarı, Pro Grip Race Passion
    RESİMLER:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.