Evde ve ofiste bisiklet fotoğrafları

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet temalı tablo, puzzle, figür ya da resim yok mu kimsede ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dincer_colak Bu parçalı tabloları çok beğeniyorum eve ve ofise almayı düşünüyorum. Nerede bulabiliriz ? Hepsiburada'da birkaç model var ama çok cezbetmedi.

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@bagetci Oda ışıklandırması mükemmel görünüyor. :)

• Beğen
Tepkiler: wenom

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak Bilgisayarlarımın hepsinde bu resmi arkaplan olarak kullanıyorum. Harika bir kare :)

• Beğen
Tepkiler: dincer_colak

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@enqinHLC bende bayağı aramıstım bu tabloyu yapan yer varmı dıye sonunda bulduum tek sıkıntı 150x60 yerine keske 150x100 alsaydım

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak Resim orjinaline göre uygun kadrajda boyutlandırılmadığı için biraz bozulmaya uğramış. Uygun kadraj ölçüsü 150x84 cm veya kadraja uygun kırpılarak hazırlansa daha güzel hazırlanabilirmiş. Duvarımda böyle bir tablo görmek gerçekten hoşuma gider. Nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyim? Bende böyle bir tablo yaptırmak isterim. Son olarak tablonun boya ve çerçeve kalitesi nasıl?

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@enqinHLC

gitti gidiyordan aldım ben ama satıcıda pasıf durumda ılan tablo ve boya kalıtesı cok anlalmamkla beraber bana sıkıntısız geldı vall

dedıgınız gıbı basık bıraz benım tabllo sız gereklı olcuyu soylersınız ozaman daha dıkkatlı ve olcege uygun basarlar bence

(link)

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
@dincer_colak Fotoğraf çok başarılı ve popüler, şuanda merak ettiğim şey fotoğrafı çeken kişi telif haklına başvursa neler olur. :D Bu görsel ile canvas istiyorum dediğinizde telif haklarına yine girer ama evinizde tutacağınız için neredeyse hiç risk yok fakat satıcının böyle ilan açmasıda sıkıntılı süreçler doğurabilir. :) İlginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@enqinHLC Bu tarz fotoğraflar stock siteleri üzerinde satılıyor. Fotoğrafı yükleyen kişi fotoğraf her kullanıldığında karşılığını alıyor :)

@mehmetsunu Abi ben bisikleti yeni aldığımda, daha lastikleri asfalta değmeden hanıma instagram üzerinden aşağıdaki gibi bir şaka yapmıştım. Sonrasında yaşadıklarımı düşünmek bile istemiyorum, kabus gibiydi :D :D

IMG_0648.jpg

enqinHLC

Forum Bağımlısı
Tepki
892
İsim
Engin
Bisiklet
Beldesan
Bisiklete bakım yaparken temizlerken falan asla açık yerde olmayı sevmiyorum. Çok ince elediğimden komik göründüğünü düşünüyorum. Genelde salon ortasında veya evdeki koridorda kaldırıyorum halıyı aynen başlıyorum çalışmaya. :eek:Babam bir geliyor amann! Yok öyle bir durum. @mehmet.ali eşinize yaptığınız şakayı babamın bana kızmasıyla bi kıyaslamaya çalıştım. Kıyaslayamadım, kıyaslanamaz. Benimde eşim olsa tekrar bisikleti göremeyebilirdim. :D

• Beğen
Tepkiler: dincer_colak

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@enqinHLC ben 2014 kasımda 1+1 eve tasındım tek kafama gore takılıyordum 2015 kasımda da evlendım evlenmeden once esım bısıklet ıstedıgımı bılıyordu ıkkımız o telesenın ıcınde 1 tll lerı bırıktırıp kalanları maasımızdan ekleyerek 1500 dolara reacto aldık oturacgımız ev kucuk 1+1 aylarca dusundum bısıkletı nereye koyabılırım dıye en sonundan mecburen korıdora ozel portmanto yaptırdık ve on teker sokulrek oraya koyuyorum baska yerım yok ve evde sureklı bısıkletı tuttugumdan kırlı koyma gıbı bır durum olmuyor turumu yapıyorum gelıyorum korıdorda sılıp kurulayarak yerıne kaldırıyorum

aılemde gebzede oturuyor orada da bır mtb var bana aıt olan onu orda bırakıyoruıum mecburen

bu eskı foto bırazdaha toparladım dolap ıcını IMG_20151102_225945.jpg

mehmet.ali valla ben ısım oldumu alıp salonda fılan urasıyorum hanım anlayıslı bu konuda :)

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@mehmet.ali 3 aylık evet yeni evliyim ama nasıl basladıysa ben suyunu cıkarmadıkca degısmıyecegını dusunuyorum :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet.ali

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Ben piyano öğretmeniyim . Bazen okula gittiğimde aşağıda bodrumda bırakmayı içime sindiremiyorum. Ara sıra dersteyken göz atmayı, tenefüslerde ya da çalışırken göz atmayı. Gözlerimle sevmeyi seviyorum. ancak terim kurusun diye çamaşırları da üstüne vs atınca görüntü biraz karışık oluyor:(
fotoğraf0439.jpg