evde trainer yapmak mumkunmu yapan veya dusuncesi fikri olan varsa yardımlarını bekliyorum

Tepki
3
İsim
altuğ karakurt
Bisiklet
Salcano
evde trainer yapmak mumkunmu yapan veya dusuncesi fikri olan varsa yardımlarını bekliyorum

Scudo
Tepki
3
İsim
altuğ karakurt
Bisiklet
Salcano
bu soğuk havalarda dısarı bisiklet binmeye cikamiyorum hemde vakit kalmıyor evde bos vakitlerimde binmek için yapmak istiyorum fikriniz varsa paylaşirsanız sevinirim @enes dökmen @MeTaLioNs

Tepki
3
İsim
altuğ karakurt
Bisiklet
Salcano
boyle bir şey yapmayı planlıyorum ama daha kolayından ve ucuz yollusundan

einstein05

Üye
Tepki
26
İsim
Ahmet yusuf
Bisiklet
Salcano
bende fazladan bir arka göbek vardı buna eski rublemi takıp göbeğin yanlarınada teraziciden ağırlık alıp monte ederek kullanmayı düşünüyorum. bisikletin arkasınıda kitapları üst üste koyarak kaldırıcam zorluk seviyesi ayarlanabilir olmayacak ama inşallah olur

Tepki
3
İsim
altuğ karakurt
Bisiklet
Salcano
bende eski gobek ile yapmayı dusunuyordum ancak nasil kaldiracağimi bulamamıstım fikriniz için teşkkkurler @einstein05

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
Ben de aynı şeyi düşünüyorum önerim bisiklet sehpası gibi bişeyle tekeri havaya kaldırmanız ama tabi bu sehpa kaliteli bişey olmalı üzerine bineceğiniz için ama tekerin boşta olması hiç bir anlam ifade etmez en son vitese bile alsanız bir süre sonra boşa pedal çevirirsiniz bu yüzden ucuzundan bir dinamo almanızı öneririm bu dinamoyu sehpaya monteleyip lastiğe değecek şekilde yerleştirirseniz dinamonun ucuna bağlayacağınız direnç oranında tekerin dönmesi zorlanacaktır ayarlı direnç alarak elektrikçilerden gerçek bir trainera benzeyen bir alet ortaya çıkarabilirsiniz ben de aybısınınen kısa zamanda yapmayı düşünüyorum