Evde el yapımı energy barı

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
Ben okul zamanında shaker içine 70gr yulaf koyuyordum.okulda 200ml lik çikolatalı sütle karıştırıp içiyordum sonuç hem tat hem kahvaltı :)

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada
Scudo

mfmayliba

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Mustafa Ferruh
Bisiklet
Bianchi
Bence en iyi enerji vericiler:
Bal, pekmazli su, tahin pekmezdir . Deneyin .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ahmet Onur Çakmak
Hocam buna sekeri koyunca asiri bayici olmuyor mu. Zaten icerisindeki malzemeler hep tatli. Sekeri yeterince karsilar muhtemelen onlar da. Guzel tarif ben de aynisini direk iki yumurtayla karistirip firina atiyorum :D

honeybadger

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
Ben bu arkadasın yaptıgı seyleri deniyorum gayet iyi sonuclar cıkıyor tavsiye ederim.
(link)

Ahmet Onur Çakmak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.562
@Yusuf G.@Auron Sanchez herkes şekerinden bahsetmiş de yulaf fena halde nötrlüyor tadı merak etmeyin :) benim amacim hem kana cabuk karisan hem yavas karisan karbonhidratlari bi arada toplayip bisey yapmakti. Seker, bal gibi icerikler kana hizli karisan, yulaf susam gibi icerikler uzun suruslerde gereken, yavas emilimi olan icerikler oluyor. Agiz tadi tabi sekeri azaltabilirsiniz ama bal çimento

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
en iyi enerji barı meyve suyu bana göre. matarama koyar ihtiyacım olduğunda bir yudum içerim. basit karbonhidrat boş glikojen depolarını hemen doldurur. üzüm suyu yada karışık meyve suyu tercih ediyorum. yulaf ve kuruyemişler ağır geldiğinden yemiyorum

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen sene GCN'nin aşağıdaki tariflerini yapmıştım. Tariflere kendimce bir kaç meyve daha eklemiştim. Dolabımda hala yaptığım bu barlardan mevcut :)

Takip ettiğim ve piyasadaki güncel yiyecek içecek tarifleri veren kanal enerji barı yapımı paylaşmış. İlk fırsatta bu tarifi de deneyeceğim. İçine muz koymadı yalnız ben muz hatta incir de koymayı düşünüyorum, biraz da tarçın ilavesi güzel olur. Denemek isteyen arkadaşlar için buyrun:

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Abdülkadir Ergin Hatay Sandıkiçi değil mi bu kanal?Eğer öyle ise adamın yapmadığı bir tarif yok gerçekten, ben de severek takip ediyorum.Eve gidince izlerim, duruma göre yapabilirim.Bu küçük ama etkili barlar cidden benim çok işime yarıyor.Özellikle uzun süren tempolu sürüşler ve uzun tırmanışlarda.Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu barlarla sabah çıkıp şöylee bir izmir yapıp gelirsiniz artık:harika:
Ehehe aynen her yerde kullanıyorum. Trans Türkiye yarışına bile götürmüştüm, güzel enerji veriyor.

@Abdülkadir Ergin Hatay Sandıkiçi değil mi bu kanal?Eğer öyle ise adamın yapmadığı bir tarif yok gerçekten, ben de severek takip ediyorum.Eve gidince izlerim, duruma göre yapabilirim.Bu küçük ama etkili barlar cidden benim çok işime yarıyor.Özellikle uzun süren tempolu sürüşler ve uzun tırmanışlarda.Teşekkürler.
Evet, Hatay Sandıkiçi kanalı. Çocuk her şeyi deneyip yapıyor gerçekten. Ben de bu mutfak muhabbetlerinin hastasıyım, bayılıyorum lezzetli tariflere. Sonrada ne olacak bu göbeğin hali modunda dolanıyoruz :D

Okan_Bey

Üye
Tepki
2
İsim
Okan
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence Güzel Bir Tarife Benziyor Hem Enerji Hemde Forum Bisiklet Baya Bi Efor Harçatıyor Çünkü