Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Evans cycles ve gelmeyen siparişim.

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında VejeteryanPisikletçi tarafından paylaşıldı.

1. VejeteryanPisikletçi

VejeteryanPisikletçi Yeni Üye

Adı:
    Mert
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar

Yurtdışında bugüne kadar 10'a yakın alışveriş yaptım ve hiç bir sıkıntı olmadı fakat bu sefer evanscycles.com 'dan aldığım ürünüm gelmedi. İlk mailime cevap verdiler fakat ikinci mailime cevap verilmedi ve siparişi yaklaşık 35 gündür ürünü bekliyorum.Yakındaki ptt şubelerini kontrol ettim fakat bulamadım.Bu siteden daha önce alışveriş yapmış veya bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.(Ürünüm ayakkabı yani gümrükte takılma ihtimali pek yok ve fiyatı 75 euro'nun altında.)

2. Ozan k.

Ozan k. Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Takip no yoksa tekrar mail atin, parayi iade ediyorlar ancak kargo parasini iade etmiyorlar.

3. Tolga Çelebi

Tolga Çelebi Culebrist

Adı:
    Tolga Çelebi
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Evans takipsiz yolluyor. Bende yaklaşık 50 €'luk bir ışık sipariş vermiştim yazın. Gelene kadar mahvoldum,kaybolursa yapacak hiç bir şey yok çünkü. Biraz daha bekleyin gelmezse PayPal ile iletişime geçin ve dispute açın.

4. Yağız Gökmen

Yağız Gökmen sen kapatma ben seni areyceğim

Adı:
    Yağız GÖKMEN
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    kargo takipsizse geçmiş olsun gümrükteki bi abi ayakkabıyı deniyordur :D

firmaya mail attın göndermek zorundalar kargo firmasına inceleme başlatıp neyin ne olduğunu onlarda görecektir

orneken bunu beğendi.
  5. Sadettin Z.

Sadettin Z. Girişim Savaşçısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Geçtiğimiz ay sonu CAAD10 için kadro kulağı sipariş etmiştim. Aradan 15 gün geçtikten sonra durumu bildirdim. Sorgusuz yeni bir kadro kulağını gönderdiler.

Aradan 15 gün daha geçti ve kadro kulağı yine ortada yoktu. Tekrar bildirdiğimde istersem ücret iadesi yapabileceklerini belirtip birkaç gün daha beklememi rica ettiler. Ertesi gün ise ikinci yolladıkları kadro kulağı elime ulaştı.

Müşteri hizmetleri noktasında gayet memnun kaldığım bir satıcı Evans. Masaüstü bilgisayar ile siteye ulaştığınızda chat support kanalı da kullanılabiliyor. Deneyin derim.

Serkan Mıstınoğlu bunu beğendi.
  6. Atacan

Atacan evden işe, işten eve

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Suluk, ışık ve pedal almıştım 70 euro civarında, yaklaşık 35 gün sonra geldi. Takip numarasız gönderiyorlar, bu yüzden işiniz biraz şansa kalmış tabii ama ptt'de pek kayıp yaşamadım ben şimdiye kadar. gümrük kontrolüne girdiyse gelmesi biraz daha zaman alıyor.

tabii 30 gün süresinde dayanamadığım için müşteri hizmetlerine durumu bildirmiştim, hiç sorgusuz sualsiz tekrar gönderim veya para iadesi (kargo hariçi) önerdiler. müşteri hizmetleri noktasında çok başarılı bir firma.

7. jim beam

jim beam Yeni Üye

Seviye:
    evans'tan nedense genelde çok geç geliyor. biraz daha bekleyin derim. para iadesi yapıyolar sonuçta gelmezse. adamlara da yazdım merlin ile chainreaction sizden daha ucuza takipli gönderiyolar yapın bişiler diye ama herhalde türkiye pazarı küçük diye fazla önemsemediler.