Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eurosport Player Bug(Onemli)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında onur güneş tarafından paylaşıldı.

1. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hersey 2,5 ay once telefonumdan eurosport player almam la basladi(15 TL) normalde 10.04.2014 bitecek idi ama suan bile eurosport playeri telefonumdan orbotu acip istedim ulkeden izleyebiliyorum.Sadece 1 ay para verdim oda nisan ayinda normalde bitmesi lazimdi hatta my accountta expired date yaziyor geceli 2 ay oldu ama hayla acik hesaptan ciktim girdim yinede aciliyor sadece bana mi ozel yoksa herkezdemi boyle anlamadim sikayetim yok tabi telefondan donmadan eurosport izleyebiliyorum :)
    Heleki televizyonda eurosport yokken ilac gibi geliyor(D-Smart sagolsun)

2. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Siz abone olurken aylık abone oluyorsunuz. Yani ilk olarak ayın hangi günü ödediyseniz, sonraki her ay aynı tarihte sizden 15TL kesiliyor.

Aboneliğinizi iptal etmek için eurosportplayer.com'dan my account kısmına girip cancel my subscription demeniz gerekiyor.

3. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    İptal ettirdim hatta aldigim sonraki gun iptal ettirdim cancelled dedi ondan sonra garanti olsun diyr google walletten de eurosport.sas olarak onuda iptal ettirdim sonra baktim abonelik var mi diye yok zaten hesap ektresindede gorunmuyor :)
    Ya bugta kaldi yada sorun var genel olarak

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Y. bunu beğendi.