Etkili bisiklet kornası

coastguard

Üye
Tepki
8
İsim
Murat
Bisiklet
Scott
12 v 1.3 Ah kuru akü ebatlarıyla sele altına küçük bile geliyor bununla çok ucuz çeşit çeşit korna kullanılabilir,1-2 tur için dayanacaktır ama şarj etmek için bir iki tekniği bilmek gerekiyor,yıllar önce lisedeyken arka bagaja 17 ah akü takmış,nereden geldiği belli olmayan :) bir köpek sesli kornayla çok ilginç anlar yaşamıştım tabiki bu cahillik dönemiydi ama elektroniğe yatkınsanız herşey mümkün.

Dosyalar

Scudo

mrland

Üye
Tepki
2
İsim
Mrland
Bisiklet
Cervélo
@Çağlar Çağlayan
I like your car horn. It sounds simple, clear, easy listening and effective :)

atag

Üye
Tepki
8
İsim
Eyüp Atağ
Bisiklet
Carraro
istediği kadar yüksek ses olsun bizimiz insanımız bir garip misal dün pendik sahil yolundan bostancıya kadar kadar tam bir çile çektik istediğin kadar zile bas ısrarla çekilmiyorlar yoldan Bostancıdan sonra ise resmen çağ atlıyor yol bir kişi bile bisiklet yolundan yürümüyordu . Hatta maltepe tarafında bir abla fırça attı bisiklet sürülecek başka yer yok mu diye bir an düşündüm ben bunu tutup denize atsam bu ülke ne kaybeder ki diye :)

sezgindurmus

Daimi Üye
Tepki
263
İsim
Sezgin
Bisiklet
Carraro
Airzound güzeldir bir arkadaşta mevcuttu denedim kesinlikle etkili. Havalı olduğu için kesinlikle fark ettiriyor kendini. Tek sıkıntısı boyutu ve görece pahalı fiyatı $35 gibi.

bdemirkiran

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet
Sedona
airzound cidden iyiymiş trafikte farkedilmemek mümkün değil ;)