Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Etiket Yapışkanı

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında Emrah Pektaş tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba

Yeni bisikletimin kadrosunda yapışkanlı kağıda yazılmış uyarı yazıları var.Bilirsiniz hemen hemen her bisikletin kadrosunda vardır bunlardan.Bir tanesini çıkardım ama altında yapışkanlı kısmı kaldı.Bu yapışkanı kadronun boyasına zarar vermeden nasıl çıkarabilirim.:bilmiom:

2. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Böyle bir konu açılmış daha evvelden. Arkadaş fotoğraflı anlatmış ama, fotoğraflar görüntülenemiyor. Yine de fikir edinebilirsiniz.

Temiz bir bezin ucunu benzin veya mazota hafif batırıp fazla bastırmadan yapışkanlı böyleyi ovalayabilirsiniz.

Kolonya, aseton gibi maddeler de iş görür. ;)

Emrah Pektaş bunu beğendi.
  3. İlker Özdemir

İlker Özdemir Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ayrıca etiketi çıkarmamışsanız(anlıyorumki bir kaç tane var) evinizde fön makinesi varsa ağzını kapatmadan fön makinesinin yavaş vayaz bir yandan mazotla silerek çıkarabilirsiniz.(fön makinesinin ağzını kapanmaması gerekiyor yoksa rezistans vs çoğu parça alev alır ve arkadan önden alev ve kıvılcım verip bozulur...)

4. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    selülozik tinerle yada saf alkolle rahatla çıkarabilirisin fakat selülozik tineri fazla kaçırma

5. kadircan daglar

kadircan daglar Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşım Birde Nemlendiri Kremleri Dene Gerçekten. Benim Müzik Setinin Camınanada Yapıştırmıştı Kardeşim Sticker Gibi. Nemlendirici Kremi Sürdüm Biraz Bekledim Ve Bez Parçasıyla Sildim Gerçektende Çıktı Bi Abi Sölemişti Gerçekten İşe Yaramıştı. Denemekte Yarar Var. Nemlendirici Kremin Bisikleti Çizeceğini Hiç Sanmam :)