Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

esrarengiz yıldızlar

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında kasablanca tarafından paylaşıldı.

1. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    öncelikle herkese merhaba ben foruma yeni katıldım bunun sebebi 2 veya 3 yıl önce bir gece arkadaşlarla balık tutuyorduk neyse bi ara ben yanlız kaldım uzandım gökyüzünü izliyorum açık ve bulutsuz bi geceydi bi yıldız parlaklığıyla dikkatimi çekti tahmini güneybatı doğrultusunda bayağı yüksekteydi(yani kesinlikle yıldızdı) izlemeye başladım birden içinden yani sanki doğurur gibi bir yıldız çıktı(neredeyse aynı büyüklükte) derken hareketli bi şekilde belirli bi oval rota izlemeye başladı bi kaç saniye sonra aynı yıldızdan bi tane daha yıldız çıktı ve oda ilk çıkanın rotasında ve hızında gitmeye başladı derken bi 3. sü yine aynı yıldızın içinden ve aynı rotada ve an son 4. sü çıktı hepsi aynı rotada ve aynı hızda(ayrıca bunlar aynı büyüklükte yıldızlardı)aralarındaki mesafeler dahi aynıydı hiç deişmeden bir süre hareket ettikten sonra taa öbür uçta başka bir yıldızın içine teker teker gömülüp kayboldular.daha sonraları internette biraz araştırdım bi kişi daha böyle bir olaya şahit olmuş fakat onun gördüğünde 3 yıldız varmış ve bizim olayları görme yerimiz ve zamanımız farklı ŞİMDİ BÖYLE BİR OLAYA ŞAHİT OLAN YADA BİLGİ SAHİBİ OLANLARDAN KAFAMDAKİ SORULARI CEVAPLAMAMA YARDIMCI OLMALARINI RİCA EDİYORUM herkese teşekkürler HAYDİ BİSİKLETÇİLER DOĞA BİZDEN SORULUR:in:

2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    O akşam içkiliymidinz?:D...:p

Şaka yapıyorum..ilginç bi' durummuş gerçekten.

3. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    gerçeklenmiş bişi olarak ufo olabilir die düşünüyorum

4. gültekin

gültekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Gültekin Gültepe
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bu evren ilginç olaylarla dolu. Kesinlikle bunlar hurafe deyip geçmem. Fakat bbu olayın nedenini öğrenmek biraz güç olacaktır tahminimce. keşke yanınızda bi kamera falan olsaydıda görüntüleyebilseydiniz.

5. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sadece genel bir bilgi vermek istiyorum.
    Kamera vb. satışlarının arttığı ve hatta cep telefonlarının da kameralı olmaya başladığı dönemden bu yana "ufo" iddialarında çok ciddi bir düşüş var.

6. karatren

karatren Aktif Üye

Seviye:
    hem inancıma hemde mantığıma göre evrende yalnız olmadığımıza inanıyorum. Bizim gibi yaratıklar olmayabilirler. Bize öğretilen ;canlı kavramının oluşabilmesi için su+hava ya gerek olduğudur. Ama bence solunum yapmayan besin olarak çok farklı şeyleri tüketebilen akıllı yaratıklar olabilir. Görünür yani et ve kemikten oluşan bi organizmayada sahip olmayabilirler. Tabiikide bu sözlerin bi ispatı şu an için olamaz ama ben bütün yaratıkların, evrenin büyüklüğüne oranla ancak çölde kum tanesi büyüklüğünde olan Dünyada yaşadıklarına inanmıyorum

7. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar UFO deil!! onlar Uydu!!! (bildiğimiz yapay uygular:DD:)

8. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    evet bir astronomi sitesinede yazmıştım genel kanı uydu olduklar fakat yinede 2 sabit yıldız arasında 4 tane yıldız(veya uydu)neden gidip gelsinki eğer uydularsa o halde geceleri gökyüzünde gördüğümüz birçok sabit görünümlü yıldızında uydu olma ihitmali olabilir heralde

9. Blick

Blick Kıdemli Üye

Seviye:
    kedidir kedi...
    ayy ufodur ufo ;) açılımı zaten tanımlanamayan uçan nesneler değil mi? Öğrenene kadar ufo öğrenmezsen hep öyle ama öğrendiğinde artık neyse odur; uydu da olabilir uzay gemisi dediğimiz dünya dışı varlıkların yolculuk aracı da....

10. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Banada olmuştu 1 kere aynısı :rolleyes: