Eşofmanla bisiklet sürmek

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mudanya'daki sosyete pazarından aldığım çakma Nike marka "yarı eşofman yarı tayt" tarzındaki eşofmanımla ben çok mutluyum , uzun zamandır aradığım rahatlığı onda buldum diyebilirim.Millet ne der sıkıntısı da yok, çünkü vücuda aşırı yapışmıyor.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dedemin eşofmana eşortman deyişi aklıma geldi :D

Ben kot pantolonla yol bisikleti sürüyorum okula gidip gelirken :D

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Bende tayt giymem mesela önyargılı olmamak lazım herkes dilediğini yaşamakda özgürdür
Elalelm ne der konusunu aşalım artık

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
vay arkadaş konuya bak saçmalık ki ne saçmalık.

nevzatsercanoktay

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Nevzat Sercan OKTAY
Bisiklet
Carraro
Ya mayk, bırak bu boş işleri. Bunlara gerenk yok

Battutaettanci

Daimi Üye
Tepki
281
İsim
yasin
Bisiklet
Corratec
içine pedli tayt giyince ve paça bandı takınca bence sorun yok (yol bisikletim var ona göre konuşuyorum tabi)

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben konuya farklı takılayım.
"Su geçirmez bisiklet eşofman takımı" almayı düşünüyorum.

Piyasada alt ve üst ayrı ayrı var ..ama takım halinde satılan göremedim.
Olsa da su geçirmez ve nefes alanını göremedim.:)

Savaş Acıboz

Aktif Üye
Tepki
161
Bisiklet
Merida
1974 doğumluyum çocukluğum bisiklet üzerinde geçmişti son birkaç yıldır fırsat bulduğumda biniyorum 13 yaşında bir oğlum var hareketli bir çocuktur waveboard bisiklet hernevi tekerlekli ürünü başarıyla kullanır bende heves ettiği şeylerde kendisini destekliyorum birtek şartım vardır , kullandığın kaykay bisiklet vs için kanıtlanmış tavsiye edilen güvenlik ekipmanlarını kullanacaksın o kadar denemek için bile üzerine binmez artık aldı terbiyeyi gerçi ilk zamanlar sadece kask takıyordu waveboard ta zeminin azizliğinden düşüp dirseğini yardı 5 dikiş atıldı aklı başına geldi artık dizlik dirseklik eldiven ve tabiki kask mutlaka kullanıyor hiç acımam derhal alırım uzun lafın kısası uygun gördüğünü giy ama güvenlik ekipmanlarını mutlaka kullan .Ben jel tayt ihtiyacı hissettim ve edindim şehir içi üzerine kaliteli dar paça bir alt giyip kask eldiven ve bisiklet gözlüğümle kullanıyorum çok mutluyum

cyling35

Üye
Tepki
51
İsim
ayberk
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
yaşınız büyük ihtimal ile benden büyük ve benden daha tecrübelisiniz bisiklet konusunda.Fakat açmış olduğunuz bu konuya ben tescilli bir şekilde mtb düşmanıyım diye bir yazınız daha var bir konuda sizi ordan buldum ve sormak istiyorum.Herkes herşeyi 4 4 lük yapmak zorundamı ? bırakın isteyen istediğini giysin sürsün bırakın isteyen istediğini kullansın hepimiz bisiklet kullanıyoruz daha kendi içimizde birlikte olamadıktan sonra nasıl bisikleti savunabiliriz ki ? uslubunuz bence çok ukalaca ve aşalıyıcı herkes bisiklete binerken taytla binsin onu giysin eşofman giymesin asfaltta yol sürsün dağda dağ sürsün....eeee ? amaç ne ? ben bisiklete binicem kardeşim bisiklete kpss ye mi giricem ? bu ne....biraz daha dikkat edin yazdıklarınıza herkes istediği şekilde giyinsin istediği bisiklete binsin.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@mehmetsunu usta ben ne eşofman ne de bisiklet kıyafeti giyiyorum mübarek normal günlük kazak kot pantolon giyip dükkana gidiyorum bisikletle onun haricinde gezmeye temiz kazak ve kot pantolon giyip geziyorum neymiş tayt ellik kask bunlar hiç duymadığım yeni yeni duymaya başladığım şeyler eşofmana gelirsek arkadaş söyler misin bisiklet için giydiklerinle 7-8 tane eşofman belki de alınır

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
günde yarım saat bir saat bisiklet sürmek ile beş altı saat bisiklet sürmek arasında dağlar kadar fark vardır
günde 50 ila 150 km arası yol gidiyorsanız eşofman veya günlük kıyafetler ile gitmeniz gerçekten aşırı derecede zor iş okadar saat vücudunuzdaki teri atacak ve sizi sıcak tutacak hasta olmanızı engelleyecek kıyafetler yoksa vay halinize
ama günde 5 - 10 km yol gidiyorsanız neyle isterseniz giderseniz bu kıyafetlerin amacı artistik yapmak yada çok para harcamak değil sağlığınızı korumaktır özel üretimdir bunlar kullanmayan bilmez tabikide

sadece Termal içlik ve ve rüzgarlık ile 12 saat yol gittim attığım ter anında üzerimde kurudu ve hiç ıslak kalmadı vücudum bunu başka hangi kıyafet yapar bisikket forması haricinde örnek verecek olan varmı

serhat1299

Aktif Üye
Tepki
111
İnsaların beklentilerine ve sermayenin dayatmalarına maruz kalmak zorunda mıyım? alırım bir bisiklet biner sürerim.kimsede umrumda olmaz.her şeyi bir dayatma ile niye sınırlandırırsınız be kardeşim.adam bir bilimsel çalıma yapıyor ve kendi kültürünü de göz önünde bulundurarak ürün üretiyor.sende(genel)zamanla kendi kültüründen ve yaşam tarzından farkında olmadan sıyrılıp gidiyorsun.sonra da kendi insanın,giyim ve kuşamınla dalga geçiyor ve aşağılıyorsun

• Beğen
Tepkiler: cyling35

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Öncelikle kimse kimseyle dalga geçemez
İkinci olarak en iyi kıyafet insan sağlığını en iyi koruyan kıyafettir bukadar basit
gerisi polemiktir art niyettir kendini hasta etmekmidir bizim kültürümüz

yoksa kim neyle binerse binsin

cngz

Daimi Üye
Tepki
333
İsim
cengiz
Bisiklet
Specialized
Hangi sporu yaparsanız yapın ,o sporun gerekleri olan malzemeleri kullanmazsanız bazı şeyler eksik kalır.Örneğin basket oynamak için krompon giyemezsiniz.

Bisiklet için de böyle.Hatta hangi tür bisiklet için hangi ekipmanlar gerekli o bile çok önemli.Öyle bisikletler varki takım elbise ile binenilirsiniz. Ama yol bisikletine takım elbise ile binerseniz olabilir ama çok ilginç:))