Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskiyim ben eskiyim :)

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Lancelot tarafından paylaşıldı.

1. Lancelot

Lancelot Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar, ben daha önce kendimi tanıtmıştım sanırım.Neyse bir daha tanıtayım.2003 senesinden bu yana forumdayım.Sanırım site ismi değişince benim tanışma yazımda gitmiş hehe neyse sorun değil :D

Adım Enes, 21 yaşındayım.Kasımda 22 olacak, GSU=Denizcilik mezunuyum.Makina Zabiti diyelim.
    Çok küçük yaştan beri bisiklet kullanmaktayım.İlk bisikletim BMX idi.Halen daha saklamaktayım.Şuan kullandığım ise yine Amerikan yapımı olan "EAGLE" marka bir MTB'dir.Üzerinde ufak çaplı oynamalar mevcuttur.:boese157::D

Bisikletin yanı sıra aktif olarak Yüzme, Sosyal Latin Dansları, Yaz&Kış hertürlü her zeminde kayarım.;) "Kaykay" veya "Paten" değil onlar çocuklar için malum büyüdük artık...
    Ve GYM güzel bir tutku, 188 boy var kardeşim...Brad Pitt yalan derim.hehe:in::cool:
    Bir baktımı bir daha baktırırım_____.

"""GYM dedim.ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU ASLA Protein verici maddeler kullanmayın.Herşeyin doğalı güzeldir.Dötünüzü sıkın Hapların 4-5 ayda yaptığını siz 2-3 yılda sapasağlam hiç yıpranma olmayacak şekilde yapın, yapın ki yaşlandığınızda o hapların sıkıntısını çekmeyin...En yakın arkadaşınız dahi dese bu çok iyi süper, allah korusun yalan olursunuz.Doktor tavsiyesi dışında hiçbir vitamin verici madde kullanmayınız.Benden size kanka veya hoca değil, kardeş tavsiyesi...."""

Motorcuların cennetinde Kızıltoprakta oturuyorum.Motorlarla sürekli içli dışlı olduğumdan haliyle Racing tutkum oldukça fazla, taksicileri hiç sevmem.Hatta ufak bir anımı paylaşmak isterim."+18":eek: Motorcu abimden ödünç aldığım bir racing motorla caddede giderken kırmızı ışıkta arabaların arasından yavaşça başa doğru ilerliyorum.En başta lafı geçen taksici diğer arabalara sürtmemek için aynasını kapadım.Geçtim tekrardan açtım.Keşke bekleseydim.Zaten yolda geçerdim.:cool: Adam demezmi nereye gidiyorsun.Kendini akıllı zannediyor.Malum taksici milleti ukala olur.Bende bu zamana kadar edindiğim bilgiler doğrultusunda çıktığın yere dedim.Gazladım gittim.:Skull-175Nereyemi tabiki çıktığı yere heheh taksicide girmek için çok çaba sarfetti ama nafile malum cadde trafiği...

Ne yazmışım be:rolleyes:

Özgür! bunu beğendi.
  2. mavinehir

mavinehir Kıdemli Üye

Seviye:
    selam vede hoşgeldin demek uygun olur herhalde.bu protein verici dediğin de protein tozlarıda içine giriyormu.sadece bitkisel ve hayvansal mı kullşanmak lazım.sen ne şekilde yapıyorsun.hayvansalda hani çok iyi değil diye biliyorum.