Eskişehir'li bisiklet severlerin dikkatine.....!

Scudo

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@freerider

en kısa zamanda fotoğrafları bekliyoruz.

Böyle bir kadro olupta gelmemek mümkün mü Bülent? O akşam herşeyi göze aldım geliyorum dedim yol lastiklerini çıkarıp dağ lastiklerini taktım. Takarken arka iç lastiği patlatmışım. İnmiş. Tam yapmaya koyuldum elektirikler gitti. Uzun zamandır elektrikler gitmemiştir bizim mahallede...

Neyse dedim ki kendimce bu bi işaret olmasın, kader "hastasın zaten gitmemelisin" msjı veriyor olmasın. Sonra karar aldım, eğer çabuk gelirse elektrikler yapacağım gelmezse demekki gitmemi istemiyor kader dedim. Nitekim en son saat 1.00 olmuştu ama hala gelmemişti :(

Diyeceksin ki sabah kalkıp yapsaydın... Bu kadar olağandışı olaylar üstüste gelince içime sinmedi açıkçası. Hiç kesilmeyen elektiriklerin kesilmesi, kesilse bile en fazla 1 saatte gelmesine karşın bu sefer baya uzun bir süre gelmemesi ve önceden de belirttiğim gibi boğazımın durumu kalmam gerektiğini hissettirdi.

Umarım böyle geniş katılımlı bir etkinliği havalar bozmadan bir kez daha düzenleriz de gönlünüzü de almış olurum;)

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan
Tepki
12
Benim için çok güzel ve değişik bir tecrübe oldu. Gerçi bisiklette ilk turuma böyle zor bir parkurda çıkmak beni çok zorladı. Benim bu düşük kondisyonuma iyi niyetle yaklaşıp yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen tüm gezi arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Böyle bir deneyimden sonra herhalde bu işi bir daha bırakmam. Hala tüm kaslarım ağrıyor ama inanın buna değdi. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Bu arada fotoğraf ve videoları en kısa zamanda bekliyorum.
Saygılarımla.

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
Mükemmel bir geziydi davet eden ve katılan herkese teşekkürler.İlk zorlu arazi binişim gerçekten süperdi ;) Yeni arkadaşlar da edindik.Umarım böyle gezilerin devamını getiririz vakit buldukça.Resimleri bekliyoruz acilen :)

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Ben olmadan Avlakkaya ağlar be bülo.Sizlere hayırlı pedallar dilerim.Pedallrınız hep dönsün.