Eskişehirli Bisiklet Severlerin DİKKATİNE...!

Scudo

edi_e

Üye
Tepki
75
apo önden yol gösterse bile ben girmem arkadaşım yarışa, o benle dalga geçer :D:D
serhat abide profesyonel lisanssızım ben diyo, ne ara prof oldun serhat abi :D yarışda seni ve oktay abimide görmek isterim :D
ayrıca tek rakibim türk hava yolları :D ( apo ve yakup hariç :D:D )

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaslar kaan kardesım banlandıgı ıcın maalesef cevap yazamıyor:( sımdılık onun ıstegı uzerıne ben cevap yazıyorum.Yarıs programında bır aksaklık yok ve katılmak ısteyen arkadaslarım kaan'a cebınden ulasabılır.05543902470

Bertann

Daimi Üye
Tepki
175
Arkadaşlar Sorularınıza Yetişebildiğim kadar ben cevap vereceğim... Özelden Ulaşırsanız Sevinirim

• Beğen
Tepkiler: zafersidal

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar ben Yarışcı(Kaan UYSAL) Nedenin bilmediğim halde Banlandığım için Zafer arkadaşımın adından yazdırmak istedim yarış hakkındaki bilgileri.Bundan sonra foruma giremeyeceğim için Zafer Sidal,Bertann,ve Freerider arkadaşlarım ilgilenecek sizlerle.

Yarış organizasyonunda bir aksaklık söz konusu değil.Son sürat devam:)Parkur hazır fakat biraz zor geldi arkadaşlarımıza.Parkurun resimlerini çekip yukarıda ismi geçen arkadaşlarıma koyduracağım.Sizden gelen fikirlere göre parkur değişecek veya değişmeyecek.Kayıtlar hala devam etmekte.

Tekrar belirtmek istiyorum.Kayıt önceliği start sıralamasında etkili olacaktır...

Ayrıntılı bilgi için bana

0554 390 24 70 nolu telefondan

Yada

kaan_bisiklet_tutkunu@hotmail.com

adresinden ulaşabilirsiniz.

KAYITLAR: (link) adresine
Ad-Soyad
Doğum tarihi
Telefon no

Mail gönderilerek yapılacaktır.

Herkeze (bensiz) iyi forumlar:)

25 Mayıs 2008 Pazar günü görüşmek üzere...

curly89

Aktif Üye
Tepki
37
bugun eskişehirde yarış olduğunu duydum internette yarışı araştırıken bu siteyi buldum. Merak ettiğim birşey var katılanların yaş aralığı ve kazananların yaşı ayrıca düzenlenen bu yarışın küçük ödülleri nelerdi?

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
@biri14 yaşından 20 yaşına kadar 2 kategori.
1Adidas saat
2.bisiklet çantası
3.Bisiklet eldiveni

curly89

Aktif Üye
Tepki
37
20 kişi katılmış 2000 ytl ödül verilmiş diye duydum inanamadım araştırdım. doğruymş amabazı sorunlardan ve ktılım azlığından dolayı ödüller düşürülmüş. Yinede organizasyonu hazırlayanlara teşşkkür ederim