Eskişehirli BİSİKLET sevenler dıkkat!

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaslar 30 nisan carsamba gunu yapmayı planladıgım(ızın gunum)gezıye tum eskısehırlı olup aksamları doktorlar caddesınde bısıkletlerıyle hava atan ve musaıt olan tum arkadaslarımı beklıyorum.Hem tanısmıs oluruz hemde kondusyonları arttırmıs oluruz
Bakalım gercekten kımler bısıkletcıymıs kımler hava atıyormus gorelım;)
(Bu sozlerımı anlaması gereken arkadaslarım anlarlar,dıger arkadaslarımı rencıde amaclı degıldır)

Scudo

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Daha önce herkese haber verilerek yapmış olduğumuz faaliyet,
http://img212.imageshack.us/img212/1628/eenkarakayapnar218ti1.jpg bu gezimize katılımın yarısından çoğunun Eskişehir li olmayan öğrencilerin olması bizi üzmüştü.Kendi yöremizden katılımın azlığı şüphesiz doğru...

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
O gunlerı cok ozluyorum badi,ahhh ah:eek:
Ama o ornek olarak verdıgın fotodakı ogrencı arkadaslarımızın bısıkletlerı bıle yoktu hepsı kıralamıstı hatırlarsan!
Ama sımdı bısıklete bınen bırsuru arkadasımız kardesımız var,ve hepsının bısıkletı yarıs kosacak kapasıtede hatta cogu spd kullanıyor.Buna cok sevınıyorum ama sadece kullanıyorlar amac yok:(
Neyse konu daha fazla dagılmasın,bakalım neler olacak daha 3 gun var!
(Calısma sattlerının uymadıgını bılıyorum ama gelebılseydın cok mutlu olurdum erhanım)

• Beğen
Tepkiler: dümenci

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bülent abi sizin bu gezinizin fotograflarını 4gözle bekliyorum:).. inş katılım iyi olucak zaten iyi olmak zorunda çünkü siz bu işin emektarısınız ;)

• Beğen

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
ben katılırdım geziye ama çarşamba günü sabahtan akşama kadar okul var benim tam gün onun için gelemicem:(

• Beğen

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
bülent abi bende katılamayı isterdim ama okul işte naparsın gitmek gerekiyo:(
ama haftasonu dersen gelirim
bu arada o fotoğraf eşenkara tarafındamı çekildi 2kere gitmeme rağmen çok özledim inş en kısa sürede yine gidecek birilerini bulurum:D

• Beğen

nqnr

Üye
Tepki
34
Tamam bülennt abicim bı aksilik olmassa bende geliorum yer doktorlar caddesi ama saat belirtmemişin..gelecek arkdslar ıcın onemlı bişey...saat belirtirsen sevinirim..foruma takıp edicem .. k.i.b

onurcb

Üye
Tepki
25
Acaba nerelere gidileceği hakkında bir bilgi var mı belki annemi kandırısam rapor alıp gelirim:)

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaslar okul dolayısı ıle katılamayan arkadaslarımın canı sagolsun ınsallah onlarlada bır hafta sonu yaparız etkınlıgımızı:)Katılacak arkadaslar yarın aksam saat 21:00'de doktorlar garantı bankası onunde bulusup organıze olalım,gorusmek uzere hoscakalın!

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@extremum
İnsallah dıyorum arkadasım,yınede saol bunu solemen bıle yeter!

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaslar yarın sabah saat 9:00'da adalar mıgros onunde bulusup.
Atalantekke mevkııne gıdılecek oradan ınhısar'a ınılecek ve donusumuzde bol bol rampa tırmanacagız,demedı demeyın
Gelmek ısteyen arkadaslarım kesınlıkle kasklarını ve ekıpmanlarını(yama takımı vs...) almayı ıhmal etmesınler!

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar abimizi duydunuz lütfen gereken ilgiyi gösteriniz ki biz de gezinizin fotolarına bakalım :)
Herkese bol eglenceli günler ...

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@BMX_rider07
Cok tesekkur ederım kardesım,aksama fotoları keyıfle ızlersınız

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Resimlere baktım çok güzel gezi olmuş,bende çalışma saatlerim yüzünden hafta arası izin yapabiliyorum,bir daha böyle h.arası gezileri olursa katılmak isterim çünkü h.sonu gezilere katılma şansım olmuyor...

zafersidal

Forum Bağımlısı
Tepki
640
Bisiklet
Scott
Cuma oldu hala resim yok.

Reeesiim isterik reeesiiim isterikk:D

Kaan ben.