Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskişehirden herkese selam

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında oktay tiryakioğlu tarafından paylaşıldı.

1. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    hafta sonu günlük turlar düzenlemek isterseniz msn adresimden bana ulaşabilirsiniz.... ancak pazar günü çalışmadığım için malesef günlük turlara katılabiliyorum. senelik iznimde haftalık bi tura katılmak istiyorum ama nasip bakalım... boreas.oti@hotmail.com

Selay Yaman bunu beğendi.
  2. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Foruma hoşgeldin. Acaba biz seni tanıyormuyuz abi ? :rolleyes:

3. backbone

backbone Üye

Seviye:
    hoşgeldin aramıza iş hayatı bütün sosyal aktiviteleri engelliyor.sen gene pazar günüm boş diyebiliyorsun benim hafta tatilllerim hafta içi bende ancak senelik iznimde uzun bir tur düşünüyorum.denk gelirse beraber düşeriz yollara...

4. oktay tiryakioğlu

Seviye:
    yok tanımassınız. tanıtayım kısaca kendimi. benim 94 model bi yol bisikletim var ama tüm bakımlarını kendim yaparım. 5 sene öncesine kadar çok aktif biniyodum . tek başıma günü birlik turlara gidiyordum. 90-100 km lik turlar. ama 5 senedir maalesef doğru dürüst binemiyorum bile. 2 ay önce bisikletimi tekrar toparladım. vites grubu pek hoşuma gitmedi ama idare eder. yeni bisiklet bakıyorum bende. corratecin şu motıon modeline baktım . baya iyi donanımı var ama bana geotech in ascent modelide yeter gibi geliyor. bilmem siz ne düşünürsünüz. :rolleyes:

Selay Yaman bunu beğendi.
  5. oktay tiryakioğlu

Seviye:
    hoşbulduk.... evet dostum yaa , iş hayatının bu tip aktiviteleri engellemesi çok sinir bozucu. evlenene kadar tam bi bisiklet manyağıydım. bisikletimle bozdağdaki tv vericisinin yanın çıktım bi keresinde. o kesmedi , ta sakarı ılıcalarına indim. iniş kolaydı da , çıkış bayaa gerdirdi :D evlenince herşey askıya alındı birdenbire. şimdi tekrar bisikletli günlere dönmek niyetim....:rolleyes:

6. motobecane_mirage3

motobecane_mirage3 Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar,
    çalışma koşulları nedeniyle ancak benda pazar günleri bisiklet için zaman ayırabiliyorum, pazar günü yapılacak bir organizasyona bende katılmaya çalışabilirim.