Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir'den 1 adet Volkan

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında viper_1 tarafından paylaşıldı.

1. viper_1

viper_1 Yeni Üye

Selamlar.
    Ben 21 yıllık ; Volkan AKAN .internet dünyasında viper_1 olarak tanırlar beni.
    Sakarya Üniv. - Mekatronik bölümü öğrencisiyim.

Türkiye Motosiklet Federasyonu C sınıfı hakemlik lisansım var! (Hakemlik de yapıyorum.)
    Aynı zamanda Eskişehir Motorize26 Ekibinin kurucusuyum.

Bisiklete 5 yaşında başladım.9 yaşımdan beri , prof olarak bisiklet kullanıyorum.
    Bianchi Focus ve Bianchi Aspid SF olmak üzere 2 adet , dağ bisikletim var.

Eskişehirde motosiklet adına bişeyler yapmak isterken , bisiklet severleri de tanımak istiyorum! Eğer bana ulaşırsanız sizinle tanışmak isterim...

Görüşmek üzere saygılar.

motorize26@hotmail.com

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    selam
    Eskişehir'den bir adet, 28 yıllık Murat.

eskişehir'de bisiklet kullanıcısıyım.

parlak kadrolu, markası olmayan bir bisiklet kullanıyorum.
    haftaiçi akşam saatleri ve haftasonlarında bisiklete binebiliyorum.mutad olarak şu günlerde biniyorum demek zor.

motosiklet kullanıyormusun sorusundan ziyade ne kullanıyorsun faha iyi olacak sanırım :)

3. viper_1

viper_1 Yeni Üye

Kanuni Hussar scooter var!
    Abi , ne meslekle uğraşıyorsun? Eskişehirde tanışalım!
    Benim bazı projelerim var!!

4. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    muhtemelen çok cazip gelmeyecektir :) muhasebe sektöründe Mali Müşavir olarak çalışıyorum, esnaf sarayında ofiste.

projelerden bahsedersen Eskişehir'den diğer üyelerin de dikkatini çekecektir ;)

5. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Ben de Eskişehirden bir eYa :D (Efrahim Yasin AKTAŞ)

A.Ü. Bilgisayar Öğretmenliği bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 8 yaşımdan beri bisiklet tepesinden inmem... Şehir içinde toplu taşıma aygıtı kullanmam... Vakit buldukça şehir dışında gezilere de katılırım... Spor olarak da tek etkinliğim sayılır... Bazen şehirlerarası da gezerim (Esk-Bursa, Esk-İstanbul)..

Parlak mavi-gri trek 4300 bisikletim var. ( http://www.bisikletforum.com/showpost.php?p=22606&postcount=179 ) Bunun dışında Bianchi Orion, Bianchi Aspid var... İki tane de hurda var :D Yuh dimi yani... Ama 3 kardeşiz olur o kadar. Ben Mavi Trek ve Kırmızı Orion ile dolanıyorum daha çok.

Projeleri merak ettim... Eskişehir'in Türkiye'de bisiklet için hem ulaşım, hem spor, hem doğa açısından en iyi yer olduğu kanısındayım... Türkiye'nin medeniyet şehirlerinden biri olduğunu da gelen herkes görüyor zaten...