Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehirdeki Bisikletçiler

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında mehmet kutbay tarafından paylaşıldı.

1. mehmet kutbay

mehmet kutbay Yeni Üye

Seviye:
    Ben size derdimi anlatayım ben Eskişehden bisiklet almak istiyorum ama bisikleti aldıktan sonra yedek parça sözlü olarakda destek olabilecek bisikletçi arıyorum bildiğiniz veya tanıdığınız işini iyi yapan ve iyi destek veren bir bisikletçi arıyorum adresini detaylı verirseniz sevinirim.

2. Hüseyin Demirel

Hüseyin Demirel Kıdemli Üye

Seviye:
    çınar bisiklet ucuza istediğin parçayı bulabilirsin birde savaç cd. var köşede ( playstation yanında )

3. murat yayla

murat yayla Kıdemli Üye

Seviye:
    eskişehirde bisiklet alınca 2 yer var biri muratoğlu biri akın bisiklet.parça olarakda çınar bisiklet uygun bence.akın bisiklet kazıkçı ve çok profesyoneller için muratoğlu ise hem yeni başlayanlar için hem profesyoneller için daha uygun bir yer.yedek parça konusundada muratoğlu gayet iyi bir yerdir.hem bisikletleri satıyor hemde servisi gayet iyi bir yer.Adresleri:
    çınar bisiklet:hat boyunda
    akın bisiklet:savaş caddesi
    muratoğlubisiklet:savaş caddesinde akın bisikletin az ilerisinden sağa dönünce:D

kron_xc4000 esk bunu beğendi.
  4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    öncelikle ne alacağına iyi karar ver derım bütçenı belırle bu işe ne kadar ayırabılırsın sonrada acele etme derım biraz forumu oku fırsat buldukca hatta fırsat yaratmayada calış öğrenmek ıcın özellikle atölye kısmını iyice oku sonra bısıklet almaya git eger ıyı bırsey almak ıstıyorsan. söylenen yerlerın hepsı ust sevıye bısıklet satan yerler ama anlamadığını görunce hepsinden ya fıyat olarak yada donanım olarak zarar görürsün malesef turkıyedekı esnaf kültürü bu şekilde işliyor anlamadığını hissettikleri an akılları başka seye calısıyor.kısacası ya ıyıce kendın öğren forum bu konuda yeterlı olacaktır yada anlayan bır arkadasın ıle gıt derım olmadı bülent hocam yardımcı olacaktır sana o kım dersen eskişehir bisikletforum temsılcısı vaktım yok derse bana haber ver elımden gelenı yapmaya calısırım.

5. Hüseyin Demirel

Seviye:
    kesinkle akın bisiklete pek uğramanı tavsiye etmiyorum bende aşırı pahalıya satıyorlar :D

Konuralp Erdil ve kron_xc4000 esk bunu beğendi.
  6. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Vaktin varsa 0 almak yerine toplamanızı tavsiye ederim çınar bisikletten parça alıp bir tanıdığınızla toplamak işinizi çok ucuza bitirmenizi sağlar ve istediğiniz gibi bir bisikler alırsınız yok ben uğraşamam derseniz çınar bisikletten fayda gelmez , mecburen biraz parayı basıp muratoğlu yada akın bisikletten alın derim bir sorun çıkarsa iyi ilgilenirler işinizi rahatça halledebilirisiniz yanlız altını tekrar çiziyorum biraz tuzlu olur ama memnun kalırsınız :) yada mahallenideki bisikletçiyle ahbap olun :D

7. önder Yönlü

önder Yönlü Yeni Üye

Seviye:
    Çınar bisiklete gideceksen mümkün olduğunda akşam saatlerinde gitmeye çalış. Sabah ve öğlen saatlerinde kalabalık oluyor ve kalabalıkta seninle kimse ilgilenmiyor, sorduğun soruya sallama cevap veriyorlar. Akşam üstü 6 dan sonra gidince sakin oluyor ve ne istiyorsan rahat rahat bakıyorsun, konuşuyorsun. Akşam 8:30' a kadar açıklar.

8. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Haftasonu çalışma saatleri hakkında bilginiz var mı?

9. erdem öncel

erdem öncel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bu muratoğlu önünde bir sürü bisiklet olan bianchi servisi mi. bu çınar bisiklet nerde? ben bir türlü bulamadım. istasyonun oralarda sordum ama kimse bilmiyor.

ferhat arkadaşıma %100 katılıyorum. kendin öğren :)

bak ben başladım bile ;)

park tool aws10

cross country wet

bir de şöyle bir şey var. nedense 5 dakikalık bir iş için 2 saat sonra gel diyorlar. demek ki diyorum her seferinde benden önce sıra bekleyen 15-20 kişi var :confused:

10. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Oncelıkle aramıza hosgeldınız dıyorum ve sıze elımden geldıgınce yardımcı olacagım.Ferhat dostumun sozlerıne katılıyorum gerekenı solemıs.Ama buradan reklam amaclı yada kotulemek amaclı yorumlar yapılması hos olmamıs.Sonucta eskısehırlıyız ve zaman zaman bu bahsı gecen magazalardan alısverısımız ve sohbetımız oluyor!
    Musaıt oldugunuzda ısyerıme gelırsenız hem tanısmıs oluruz hemde sıze bısıklet secımı yada ogrenmek ıstegınız konularda yardımcı olurum!
    Adresım kızılcıklı m.pehlıvan cd tadım pastanesı karsı sokagı kuaför hüseyin
    0 554 747 90 81
    Saygı ve sevgılırımle...!

Ferhat Köse bunu beğendi.
  11. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    bencede eskişehirdeki yerleri kötülemek doğru değil bülent abiye katılıyorum diğer arkadaşlarında dediği gibi muratoğlu ve çınar bisiklette aradığınız parçaları bulmak zor olmaz

12. Ozan Uygan

Ozan Uygan Üye

Seviye:
    yakında işyerinin önünde kuyruk oluşacak Bülent abi :D

13. Bülent Onutkan

Seviye:
    Arkadaslar sonuc olarak herkes ıstedıgı yerden alısverıs yapabılır pahalı ıse almaz neden pahalı dıyemez hayırlı ısler der cıkar!
    Neresı cebıne uygun ve guler yuzlu ıse oradan alısverısını yapar yoluna devam eder!
    Ben sahsen ole yapıyorum yada forumu takıp edıp 2. el alıyorum :)

14. Bülent Onutkan

Seviye:
    Ozancım ben rahatsız olmam,aksıne hosuma gıder arkadaslarıma yardımcı olmak ve bılgılerımı paylasmak!

15. Hüseyin Demirel

Seviye:
    çok teşekkürler bülent abi benimde kafamda bir bisiklet toplama olayı var bi yardım sendende bekliyorum

16. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    beyler bahsı gecen mekanlar hakkında bende zamanında bır kac cumle elestrı yazmıstım ama artık bende dıkkat edıyorum yazmamaya boyle seylerı forum kısmında degıl de öm de veya yuz yuze geldıgımızde konusursak daha olumlu olur kanaatındeyım bulent hocamın dedıgı gıbı yerı gelıyor hepsıne muhtac kalabılıyoruz ve cınar harıc hepsı zaten delta gıbı erdoganlar gıbı fırmalardan alıp bıze satıyorlar fıyat farkı buradan gerceklesıyor cınar bu sene dırek uzakdogudan getırtmeye basladıgı ıcın fıyatları bıraz daha makul ama onunda eksı yanlarını herkez yazmıs elınızın altında bulnet gıbı yardımı seven bır abınız varken kullanın derım ( bulent yanlıs anlama kullanma kötu anlamda degıl :) ) bu arada o ısmı sayılan yerler ıle muhabbet ılerledıgı zaman soylenen fıyatlar da degısıverıyor.neyse fazla uzatmayım bulent bu arada bayan kuaforu yerıne erkek berberı olsaydın forumdan gunde 10 kısı tras ederdın soylemedı deme bence hala şansın var :)

Barış BİRLİK ve Bülent Onutkan bunu beğendi.
  17. Hüseyin Demirel

Seviye:
    ferhat abiye kesinlikle katılıyorum berber konusunda

18. Bülent Onutkan

Seviye:
    Sen çok yaşa emi ferhat :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

19. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    ben gelirdim valla :D

20. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    bulent baksana musterı cok şu pab olayının bır benzerını gunduz yapalım sende bır şarjlı makıne al yanına oturdugumuz kahvelerde bır ayna ısterız :) hem bızım traslar ucuza gelır hem de senın bısıkletıne sponsor olmus oluruz :)

Barış BİRLİK bunu beğendi.