Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskişehirde neden tur yok

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında dreamerclown tarafından paylaşıldı.

1. dreamerclown

dreamerclown Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar eskişehirde neden bütün bisiklet severler biraraya gelip tur düzenlemiyoruz.belli başlı bi iki grup var onlarda kendi başlarına antreaman için çıkıyorlar yola belli günler bütün bisiklet severler toplanıp turlar düzenlesek istanbulda her cuma cuma akşamı keyfi yapıyolar yada belli noktada buluşup tur atıyolar bu daha düzgün olabilir.ben şunla geziyorum zor oluyor bunla geziyorum herkez uyamıyor siz onlara uyun kalabalık olsun birlik beraberlik olsun diğer şehirlere gidelim ordaki pedal severlerle buluşup gezelim onlar gelsin yani bencilik yada grupçuluk niyedir ki pedalseverlerin sayısı bu kadar az olduğu zaman bile hala birbirimizden ayrı tutuyoruz kendimizi oluşturulan gruplarla geziyolar bilmiyorum kalabalık geziler daha zevkli olur ve dayanışma olur benim fikrim budur ama yok biz böyle yapacağız diyosanızda eyvallah ne diyeyim...

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    tanışma konusu altına yazmıştım ama buraya da yazmak istedim.
    Eskişehir'de ruh yok....Eskişehir'de mütevazi insan yok....Eskişehir'de kısır çekişmeler var....Eskişehir'de bitmeyen ben-sen biz-siz çekişmeleri var..... bunların neticesinde herkes kendi tebası ile faaliyet yapıyor....

(sözlerim her ne kadar umuma şamil olsa da tenzih edilen arkadaşlar beni bilenler ve daha da önemlisi kendilerini bilen arkadaşlardır)

3. dreamerclown

dreamerclown Yeni Üye

Seviye:
    madem sen ben gibi düşünenler var bunlar da yani biz bizim gibler biraraya gelelim bu dostluk işidr sidik yarıştırma değildir toplanalım biziklet barışı simgeler aynı vosvos lar gibi özgürlüktür rahatlıktır dostluktu

4. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    dün akşam aynı konuyu (benim bildiğim) Eskişehir'in en iyi tur ve bisiklet adamı (yarışçılar klasman dışı) Bülent Yıldırım abim ile görüştüm.

"ohoo" dedi. "biz bu türküyü çok söyledik, ama tutmadı.insanlar bizi algılayamadı" dedi..ve ekledi "herkes kendi aktivitesini yapsın, elbet bir yerlerde bir şekilde karşılaşılır"

yani sevgili deramerclown, sen aktivitelerini çeşitli kanallarla (ki en etkini mail grupları bence) duyur.katılmak isteyen gelir.ben öyle yaptım.aralık-mart döneminde yaptığımız faaliyetlerin fotolarını ve yazılarını forum sayfalarını biraz kurcalarsan yada ismimime tıklayıp "gönderdiği tüm mesajlar"ı seçersen ve eski postlarıma bakarsan bulabilirsin.