Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eskişehir'de Güzel Bir Pazar

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında vfor tarafından paylaşıldı.

1. vfor

vfor Yeni Üye

Seviye:
    Cumartesi günü bisiklet bakımı için gittiğim Akın Bisiklette uğraşırken bütün ekip tek tek dökülmeye başladı, tahsin abi ortaya bi fikir attı "hadi yarın bozdağa gidelim" tabi bütün kışı yatarak geçirdikten sonra gözlerimiz parladı aynı anda tamaaam cevabını verdik, pazar sabahı saat 8de buluşuyoruz.

ben 7,20 de kalktım ve makarna hazırladım yolculuk için 8de buluşma yerine gittim , emre'yi de telefonla uyandırdım ve beyfendi anca teşrif etti, ama hala uyuyordu,

eee tahsin ve gökhan gelmedi hala hemen bi telefon, cevap: aga biz acık gec kalacaz iyi tamam

bir haşimle atladılar kaldırımdan ve geldiler. gökhan aga be acık geç kaldık ama kusura bakmayın dedi:D (yaklaşık 1saat 15 dk. geç kaldılar tabi:D)

iyi bakam dedik ve yola çıktık

bozdağı eskişehirli arkadaşlar bilir, zorlu bir tırmanış yaptık kıştan çıktığımızdan baya bi hamlamışız:D

ve sonunda zirvedeyiz baya terlemişiz, hemen üstümüzü değiştirmeye başladık

ve gökhanın harika dövmesi çıktı ortaya:D

başkadık hemen yemeğimizi yemeye aceleden yiyip kalktık hemen çünkü hava çok soğuk:eek: ve hazırlık yaparken küçük bi kazada geçirdim,

inişe başladık

ve sonunda aksiyon başladı

ama karda gitmek nemümkün saplanıp kalıyoruz

tabi bukadar kar içinde kalan jantlarda papuşlarda kazık gibi oldu ve eridi, frenler iptal oldu doğal olarak kısa bi mola ve jant temizliği ve son ayarlar yapıldıktan sonra yola devam

ve şehre indik fatih kardeşimizin yorumu hepimizi kahkaya boğdu:D
    ula urman adamları bu soğukta delimin siz baa, gidin bi hocayagörünün siz yawww:D:D

ve bu yolculuktan çook zevk aldık bir dahaki sefere erhan ve DİABLOsunu da götüreceğiz inşallah:)

son kare:)

daha yüzlerce resim var ama abartmaya gerek yok sanırım:D

serkan771, jamssea, otec ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  2. maxicef

maxicef Kıdemli Üye

Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
    Seviye:
    çok güzel bi gezi olmuş ayaklarınıza sağlık arkadaşlar :)

vfor bunu beğendi.
  3. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Keske benımde ımkanım olsada sızlerle gezebılseydım:(İnanın cok ozledım oraları her karısında ayrı bır anım vardır valla.İnsallah yakaladıgım ılk fırsatta sızlerle yanı can arkadaslarımla bırlıkte oralara pedal cevırırız.Ayaklarınıza saglık:in:

tırt kaptan, Onur Kula ve vfor bunu beğendi.
  4. vfor

vfor Yeni Üye

Seviye:

bülenyt geleceksin ama nasıl koşarakmı gelmeyi düşünüyorsun:D sana da bir makina lazım anlamışındır resimleri görünce

dümenci bunu beğendi.
  5. dümenci

dümenci Kıdemli Üye

Seviye:
    Bilo begg traşı bırak..:D :D Pembe maşalı Oğuz kardeşim güzel bi gezi olmuş teşekkürler paylaşım için...:)

6. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Oguzcum benım ıkı tane bısıkletım oldugunu sanırım bıtek sen bılmıyorsun bırı gıttı dıgerı duruyor:in:ve senı sozlerınden dolayı sıddetle kınıyorum:D:D:D

dümenci bunu beğendi.
  7. vfor

vfor Yeni Üye

Seviye:
    heee doğru ya sende bi fıstık vardı dimi:D onu unuttumben yaw

bi dahakine beraweriz inşallah bidahakine senide beklerük:D

8. Selay Yaman

Selay Yaman Forum Bağımlısı

Seviye:
    =)) fotolara bakarken ve paylaşımı okurken çok eğlendim ufak kaza için geçmiş olsun bu güzel geziyi paylaştığınız için ayrıca teşekkür emeğinize sağlık ..

oktay tiryakioğlu ve vfor bunu beğendi.
  9. extremum

extremum Yeni Üye

Seviye:
    Güzel gezi olmuş arkadaşlar, kıştan sonra başlangıç olarak bozdağ düşündürücü tabiki... :)

vfor bunu beğendi.
  10. ottoman

ottoman Aktif Üye

Seviye:
    gezi gerçekten güzeldi ben çok eğlendim kendi adıma. bence herkes yapsın diycem ya bu siteyi ziyaret edenler zaten neden bahsettiğimizi bilirler,yapıyolardır diil mi :) selamlar.

sutozu bunu beğendi.
  11. cenap26

cenap26 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar süper bir gezi olmuş anlaşılan benim maşamı patlattığım yerlerde dolaşmışsınız --- Yanınızda olmak çok isterdim ---özellikle fotograf çekmek --beraber geziler yaparız işallah ---- ayağınıza sağlık:)

sutozu bunu beğendi.
  12. vfor

vfor Yeni Üye

Seviye:

evet cenapım senin kulağını bol bol çınlattık zaten, senin SLR yide hayırlamak nasip olmadı daha, bu hafta olmaz ama iki hafta sonra inşallah yeni bir gezi daha yapalım diyorum, rota aynı:in:

13. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Gezi güzel olmuş,tebrikler. Oğuz seni de tebrik etmek lazım, fotoğraflar güzel olmuş.
    Bu arada inişi nerden yaptınız? Soldaki tepeye benzettim, eğer orasıysa yorucu olmuştur, ben bi kere indim de perişan olmuştum.

Paylaşım için teşekkürler...

14. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    güzel bir gezinti olmuş eskişehirli biri olarak zor bir çkıştan öte orada yani inişte dağdan indiğiniz kısımda gördüğüm bir görüntüyü hala unutamam eya ve ben uçansuya gittik dönüşte baya geçe kaldık hava karardı yavaştan ve biz bozdağı tepesindeyiz derken eya fınladı astı aşşağı bende yavaş yavaş iniyorum rüzgarı hissedeyim demeye kalmadı soluma kafamı çevirdim o geçtiğiniz tarla içinde sıralı sekiz dokuz tane ışık parçası kafamı öne çevirip tekrar baktığımda yoklardı anlam veremedim

15. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    güzel bir gezinti olmuş eskişehirli biri olarak zor bir çkıştan öte orada yani inişte dağdan indiğiniz kısımda gördüğüm bir görüntüyü hala unutamam eya ve ben uçansuya gittik dönüşte baya geçe kaldık hava karardı yavaştan ve biz bozdağı tepesindeyiz derken eya fınladı astı aşşağı bende yavaş yavaş iniyorum rüzgarı hissedeyim demeye kalmadı soluma kafamı çevirdim o geçtiğiniz tarla içinde sıralı sekiz dokuz tane ışık parçası kafamı öne çevirip tekrar baktığımda yoklardı anlam veremedim:eek:

16. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    eğlenceli bir gün geçirdiniz her halinizden belli :) foto paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. eğer müsait olursam 2 haftaki gezinize katılmak isterim. bol pedallı günler....

Selay Yaman bunu beğendi.
  17. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Şelale gezisinden heveslenmiştim karda sürmeye ama sanırım ısınmış hava, ne durumda karlar?

18. sutozu

sutozu Aktif Üye

Seviye:

ewalla kardeş saolasın güzel bi geziydi kış için gayet iii bi başlangıç ooldu. tabi devamı hızlı ve sağlam bi şekilde gelcek. :in::in::in:

19. mustafa-yapıcı

mustafa-yapıcı Aktif Üye

Seviye:
    slm nbr oguz ben konyadan gelmıştımya güzel fotolar olmuyş emeginize sağlık
    paylaşım için teşekkurler

vfor bunu beğendi.
  20. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Anca fırsat buldum foruma girmeye :)

Gezinin tadını siz biliyorsunuz biz fotoğraflardan pek alamadık :p :p Tahsin abinin kırmızı Sedona da pek güzel olmuş ilk defa görmüş olduk :)

Yahu Tahsin abi, Gökhan abi v.s. DH ve FR ciler ile bi Uludağ yapsak diyeceğim ama siz oraya kadar bisikletle gitmezsiniz biz de araziden inmeyiz :D Nasıl yapsak bilmiyorum ama Uludağ zirvesinde birlikte pedallamak güzel olurdu. :)

En yakın zamanda birlikte pedallamak dileği ile, geziye katılanlara ve katılmayanlara, Akın bisikletteki herkese bol selam ;)