Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskişehirde gidilmemesi gereken bisikletçi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında berkan1994 tarafından paylaşıldı.

1. berkan1994

berkan1994 Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar herkeze merhaba geçen hafta yeni bisikletimi toplamak için akın bisiklete murat abiye gittim 20 liralık orta göbeği 35 liraya verdi bilgim yoktu sonradan öğrendim söylediğimde ise kafa salladı:boese157:
    göbeklerimi yağlaması gerekiyordu 2 hafta önce yağlamadı dün göbekten ses gelmeye başladı kendisine götürdüm yağ koydu buda 2 hafta önce göbeğimi yağlamadığı anlamına geliyor bide yalan attı yeşil gresle yağladım bilmem ne :mad:
    aklınızda bulunsun..:boese157:

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Berkan forumda yenisin daha önce yazmıştım hoş geldin diye tekrar yazayım hoş geldin.Söylemek istediğim mevzu bende Eskişehirdeyim bahsettiğin firmayı bilirim ama bisikletimin bakımı için gitmem çünkü çoğu bakımımı kendim yaparım asıl mesel şu ki bir firma hakkında yorum yazarken sadece başından geçeni yazmak yeterlidir diye düşünüyorum başlığa gidilmemesi gereken bisikletçi diye bir cümle yazmak etik olmaz.Sonuçta bir esnaftır bu işten ekmek yer yaptığı hataların cezasını da bir şekilde müşteri kaybederek anlar ama bu şekilde bir başlık atmak bizlere yakışmaz.Firma ne olursa olsun bu tip durumlarda sadece başımızdan geçeni anlatmak yeterlidir diye düşünüyorum.Yorumu zaten okuyan arkadaşlar yapacaktır.Anlayışın için şimdiden teşekkürler.

berkan1994 ve İlker Eren bunu beğendi.
  3. berkan1994

berkan1994 Kıdemli Üye

Seviye:
    tamam ferhat abi haklısın ama ben o anda elim mecburdu diye insan kulanılmaz para kazanmak kolaydır ama helalinden makbüldür insanlar günde 10 saat çalışarak 20 tl alıyorlar bence herkez yerini bilmeli...

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sonuna kadar haklısın ama benim söylemek istedigim forumda bu tip konular acılınca sonradan yorumlar oluyor bazı firmaları koruyorsunuz bazılarını kötülüyorsunuz diye onları engellemek yoksa tabiki haklısın zaten okuyanlarda anlayacaktır.

Doğukan Aksu bunu beğendi.
  5. emirhan.dongel

emirhan.dongel Yeni Üye

Seviye:
    Başlığı biraz daha dikkatli seçebilirmişsiniz bence de. Kızgınlığınızı anlıyorum, aynı yoldan geçtim ve üçüncü bisikletçimdeyim bu arada kendim yapmayı öğrendim bisikletçiler yüzünden ama forumu zor durumda bırakabiliyor bu tip konular. :)

Diğer taraftan, bu tip paylaşımlar önemli. Deneyimlerimizi bu şekilde paylaşmak işini iyi yapan insanların para kazanmasına ve bizim de bu arada iyi hizmet almamıza yardım ediyor. Teşekkürler.