Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eskişehirde çalıntı bisiklet...

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında alicanyurdbekler tarafından paylaşıldı.

1. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    tüm eskişehirli arkadaşlara selamlar...3 ay önce mavi beyaz salcano astro marka bisikletim çalınmıştı.polisten falan hala bir ses soluk çıkmadı.yeni bisikletimi aldığım için üstelemeyim dedim ama ilk göz ağrımın yeri bir başkaymış onu anladım...siyah pro gidon ve gidon bogazı var elciklerde pro,kablolar kırmızı beyaz,papuçlar baradine siyah kırmızı,sele borusu amoeba,sele selle royale üstünde pronun suluğuda vardı seyyar çamurlukda mevcut...yolda çok denk gelmeye calıştım ama olmadı...çalıstığım içinde vaktimde olmadı bir türlü tam bir araştırma yapabilmek icin...yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...iyi pedallamalar...

2. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    3 ay önce çalınmışsa bulmak çok zor. Muhtemelen başka bir ile gönderip elden satıyorlar çaldıkları bisikletleri, çünkü Eskişehirde bisikletini çaldırıp henüz bulanına rastlamadım ne yazık ki.

3. Kader Kerem

Kader Kerem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Hocam mevcutsa bi foto koyabilirseniz çok iyi olur..Çünkü mavi beyz astrodan baya bi var eskişehirde..

4. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    çok yazık...benimle aynı durumda olan arkadaşlara da geçmiş olsun ne diyim...

5. alicanyurdbekler

alicanyurdbekler Üye

Seviye:
    fotom hiç yok maalesef :( ama saydığım komponentleri kendi zevkime göre aldığım için ondan bir tane daha yoktur... yine de teşekkür ederimm

6. ottoman

ottoman Aktif Üye

Seviye:
    Umarım bulunur.. benim başıma geldi, polis buldu aradı beni.. gidip altık bisikleti. (fatura ibrazı istemişti.)

7. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Şansınıza o model ve o renkten de o kadar çok var ki Eskişehirde... Kendi arkadaş çevremde bile aynı model ve renkten iki arkadaşımda mevcut. Ne diyeyim çok geçmiş olsun, umarım bulunur.