Eskişehir'de Çalıntı Bianchi

Volkan BEK

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bu forumu yeni keşfettim.Gerçekten çok faydalı.Banada yardımcı olursanız sevinirim.Dün [05.08.2011] Kanatlı alışveriş merkezi önünde şifreli kilitle kilitli olan BİANCHİ HUNTER KIRMIZI renkli bisikletim çalınmıştır.Bisikletin tüm parçaları orjinaldir,hiç bir değişme olmamıştır.Selenin yan taraflarında hafif çizikler vardır.Onun haricinde bir de aldığım zaman selenin demirini biraz kestirmiştim.Normal bir sele demirine göre kısa.Gidonun sağ ve sol kollarının baş kısımları hafif delik.Gidon üstünde hala orta kısmında bisikletin el kılavuzunu okumadan binmeyiniz yazısı var.Görenlerin bana bildirmelerini rica ediyorum.Çok teşekkür ederim.İnşallah kayıp olan tüm bisikletler bulunur.

İletişim: Volkan BEK
0 544 736 61 89
volkan.bek@hotmail.com
Temsili bir fotoğraf ekliyorum.Bisikletim resimdekinin aynısı ancak RENGİ KIRMIZI'DIR.Bisikletim 21 viteslidir.
http://www.resimlerim.gen.tr/Bianchi-Hunter-Dag-bisikleti-60910.htm Buraya ekleyemedim galiba fotoğrafı onun için site urlsi yazıyorum:
(link)

Scudo

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Volkan kardeş geçmiş olsun :/ Daha dün Kanatlının önünden geçtim hatta düşündüm bu bisikletleri buraya kilitlemekte iyi cesaret dedim kendi kendime.. Eğer ki bisikletinizin fotoğrafı varsa bence onuda ekleyin buraya, işiniz biraz daha kolaylaşır.

• Beğen
Tepkiler: Volkan BEK

Volkan BEK

Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim.Hatırladığım kadarıyla bisikletimin fotoğrafı yok galiba.Ama temsili olarak şu adresten bisiklete bakılabilir, sadece rengi KIRMIZI benim bisikletimin,onun haricinde görülen her şey aynı.
(link)

Tepki
4
valla maviden başka hunter görmedim bugün için genelde hep mavi idi gördüklerim ama kırmızı görürsem hemen haber vereceğim herhalde kırmızısı çok az dün akşam benim bisiklette gitti birde lokanta tarzı yerlere vb bak çaldılarmı 30-40 tl ye oralara satıyorlar genelde

Tepki
11
geçmiş olsun birader, ilkokuldayken benimde buna benzer bi bianchimi çalmışlardı, umarım bisikletin bulunur

• Beğen

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
Öncelikle geçmiş olsun, umarım bir an önce bulursunuz...

Yalnız şu çalıntı ilanlarında Eskişehir başı çekiyor iyice kızmaya başladım :mad:
Bisikleti bırakıp gidemez olduk arkadaş!

• Beğen

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
Çok geçmiş olsun kardeşim, inşallah bulabilirsin ve çalan da cezasız kalmaz.
Aynen Ömer abi ya benim de bisikletim apartmanın içinden çalınmıştı.
Eskişehir harbiden bisikletini bırakıp gidemeyeceğin bir yer oldu :(

• Beğen

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
doktorlar caddesindeki kurtuluş kuruyemişçisinden birşeyler almak için durdum, motor zinciri ile kitledim,içeri girdim sırtım tezgahtara dönük bisikletime bakarak sipariş veriyorum tabii adamlar bana kıl oldu. ama 10-15 saniye sonra sanırım 2-3 kişilerdi bi sağa bi sola baktılar yanaştılar bisiklete kilide doğru elini attığı anda çıktım dışarı elimde kaskı görünce anında anladılar ve bir topukladılarki sorma gitsin. ki bunlar çingene felan değildi. adalarda bolca bulunan "apaçi" saçlı serserilerdi. çürümüş kokuşmuş bir toplum içinde yaşıyoruz maalesef. Allah cc sonumuzu hayr eylesin.
selam ve dua ile

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
Vay anasına yaa :( iyice suyu çıkmış Eskişehir'in
bende genelde nadiren de olsa Esparka kilitliyordum bu zaman kadar bişey olmamıştı ama artık hayatta yalnız bırakmam bisikletimi...

Volkan BEK

Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize.İnşallah hep birlikte kaybolan tüm bisikletleri buluruz.Evet Eskişehir'de Hunter modelinin kırmızısı çok az 2 ya da 3 tanedir.Bulabilmek ümidiyle sağlıcakla kalın....

Tepki
4
adalara lokanta tarzı yerlere fevziçakmak civarına vb bak birde istiklal mh. konuk sokakta bir yer var 2. el bisiklet alıp satan onada bak

Tepki
4
birde pazar sabahı erkenden tepebaşında kurulan bisiklet pazarına git oradada bulabilirsin geçen scot marka bisikleti 80 tl ye vermişler şerefsizler uluönderde oturan 2 velet satıyormuş genelde çalıp çalıp her hafta değişik bisiklet satıyorlarmış 3-4 tane

Eren Üye

Üye
Tepki
9
En iyisi bisikleti evde tutmak. Dısarda ise üzerinden hiç inmemek lazım. Çarsıya gidilecegi zaman ya yaya olarak ya da ucuz bir bisiklet ile gidilmeli.

Milyarlık bisikleti demirlere kitlemek de her baba yigidin harcı degil. Önce seni bu konuda tebrik ediyorum daha sonra da bisikletinin bir an önce bulunmasını diliyorum.

Didem Üstünol

Aktif Üye
Tepki
86
Haftasonu İstanbul'a dönerken Eskişehir'den geçtim. Tam bir bisiklet cennetiydi. 7sinden 70ine herkes bisikletli ve kilitsiz yola bırakılmış çok fazla bisiklet görmüştüm. Bugün bile muhabbeti oldu, orada hırsızlık olmuyor herhalde demiştim ki konu üstüne denk geldi. Geçmiş olsun, umarım bulursun en kısa zamanda..

• Beğen
Tepkiler: nihat yildir

Komili

Aktif Üye
Tepki
54
Aynı sorun bizim konyada da var. Bisikletle çarşıya gidemiyorum su baya bi pahalı çelik kiilitler var onlardan almayı düşünüyorum 150 200 milyona :(