ESKİŞEHİR'de bisikletim ÇALINDIII

omer_26

Üye
Tepki
2
3 Eylülde benimde bianchi wap marka bisikletim çalındı sitede resmi var 6 aydır Eskişehirde ben hiç görmedim bu bisikletten.Eski otogarın orda dükkanı olan bi abimin dediğine göre bunların çok büyük bi çete olduğunu ve bisikletleri çalıp eski otogarın ordan çok ucuz fiyata sattıklarını.ordan köy otobüsleri kalkıyor zaten direk köye gidenlere satıp bisikletleri ortadan kaybediyorlarmıştı.Abiyi tembihledim ve çok dolandım ama son 7-8 aydır hiç gelmemişler.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN
Scudo

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Öncelikle geçmiş olsun diyorum her iki Eskişehir'li arkadaşlarıma.

Ömer artık eski otogarın orada bit pazarı kurulmuyor.Artık bit pazarı Baksan Sanayi Sitesi'nin karşısındaki Tepebaşı halk kapalı pazarda kuruluyor.Ve ben her hafta elektronik ürünlere zaafım olduğundan dolayı gidiyorum.Böyle bir bisiklet düşerse haberdar ederim... :eek:

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Eskişehir Devlet Hastanesinin ordaki Erkek öğrenci yurduna bakın çalınan bisikletlerin %60ı ordan çıkıyor.Ben Çalınan bi çok bisikleti ordan gidip kendi elimle aldım.Müdüre söyleyin burdaki çocukların altında gördük diye kazan daiiresine sizi indiriyo ve ordaki bisikletler arasından kendi bisikletinizi buluyorsunuz.Şansınızı deneyin ve gidin bi bakın bence.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

Berker Kartel

Daimi Üye
Tepki
554
Bisiklet
Trek
Geçmiş olsun...inşallah en kısa zamanda bulursunuz arkadaslar.

inefosi

Üye
Tepki
7
antalyada Da Bu tur olaylar cok Oluyor . benımde calındı Calan arkadasım Cıqdı :S BuLduq hemen

Tepki
60
ewet yaa çok ilerledi bu çalıntı bisiklet olayları hadi bunları geçelim 15-16 yaşlarında bir çingene köprü başında güpe gündüz ışıklarda beklerken bisikleti altımdan çalmaya kalktı elinden zor kurtuldum ne diyelim allah hidayet versin

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@omer_26

Resim ekleyip buraya konu açarsanız belki bir ihtimal bulunabilir.;)

fatal

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Raleigh-USA
Umarım bulunur.Polis'e haber verilmeli.Arkadaşımın çalındı bir türlü polis'e gitmeye ikna edemedim.Böyle oluncada adamlar arsızlaşıyor konuya dikkat çekilmesse çözüm bulunmaz...

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Bisiklet bulunmuştur konu kapatılabilir.

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Konuyu açan arkadaşımız mesaj atınca konuyu kapatabiliriz.
Bisiklet bulunduğu için sevindim.Nasıl bulunduğunuda anlatırsanız,belki diğer arkadaşlara da fikir verebilir.

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
gecmıs olsun.kir pi merak ettım kardesım bısıklet nerden bulundu acaba? vallahı bısıkletı bıyere bırakmak zorunda kalacagım durumlarda bısıklete bınemıorum bu calıntı olayları yuzunden.sus esyasına dondu bısıkletım ewde balkonda duruo

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Bugün ben bisikleti yalçınkaya dersanesinin yanındaki pastanenin önünde gördüm.(fotoğrafın çekildiği yer)Direk telefon numarasına mesaj attım.Sonra cevap geldi.Sağol bilgilendirdiğin için ben bisikleti buldum felan dedi ama foruma giremediğimden foruma yazamadım dedi.Bende buradaki arkadaşlar bilgilensin diyerekten yazdım.Tam olarak nasıl bulunduğunu bilmiyorum.

Valla benimkide çalındığından beri bende korkarak bırakıyorum.Eskişehirde çalınma olayları çok oluyor ama zamanla çoğu bulunuyor nasıl iştir anlamıyorum.