ESKİŞEHİR'de bisikletim ÇALINDIII

Tepki
38
Eskişehir'de muttalip caddesi, Atatürk ortaokulu arkasında BİSAN TRİATHLON'um çalındı. Bisikletin kadrosu kendi sarı renginde, direksiyon grubu ve jantlar komple siyah. (jant tellerini ve çemberi kendim siyaha boyamıştım biraz yıprandı). Üzerinde; xcm maşa, Turney arka aktarıcı var (diğer parçalarıda shimano) Görürseniz 0555 702 52 62 numaralı telefona yada diablogtt911@hotmail.com adresine bilgi verirseniz sevinirim. İlginize şimdiden TEŞEKKÜRLER

Scudo

dakid

Üye
Tepki
25
umarım bulursun kardeşim.gözümüü dört açtık. merak etme.ama bidaha demir yığıntısı alma sende

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
Bende görürsem hemen elinden alıcağım bisikletini endişe etme buluruz, ister boyasın ister parçalasın mutlaka bulunur. Fazla var mı o modelden Eskişhir'de?

• Beğen
Tepkiler: inefosi

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Yuh be! :mad: Bir ay içinde 4 oldu bu.Geçmiş olsun kardeşim.Bulursak haber veririz.

civil

Üye
Tepki
85
Bu nedir ya. Hep Eskişehir'de oluyor olaylar. birileri alışkanlık haline getirmiş herhalde. Geçmiş olsun, inşallah bulunur arkadaşım.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Eskişehir'e neler oluyor böyle yahu.:boese157:
Kaçıncı bu.:mad:

Yakalarız inşallah...

Tepki
0
1.5 hafta once doktorlarda gordum çalınmış oldunu bılseydım müdehale ederdim geçmiş olsun inş bulursun

Tepki
38
daha çalınalı 3 gün oldu. eski sayılmaz. 1,5 hafta önce gördüğün benimdir gördüğün benimdir :) cıty of angel

umutt

Aktif Üye
Tepki
105
neden hep eskişehirde bisiklet calınıor:(

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
kardeşim senin bisiklette inşallah bulunur senin bisikletten eskişehirde hiç görmedim mutlaka bulunur görülürse
Muhtemelen bir çete yapıyor bu işi ondan 2 hafta içinde 4 tane bisiklet çalındı(belkide daha fazla).

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Bende bugün bundan şüphelendim.Forumda veya Eskişehir'de olupta böyle bisikletlerden haberi olan birileri var gibi geliyor.Hatta bugün İbrahim Abi ile de konuştuk.Araştırmak lazım.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Bencede böyle bisikletlerden haberi olan birileri var kesin kim olduklarını bilmiyorum ama birgün paçayı feci kaptıracaklar.Aslında bnm bisikletin çalındığı yerde kamera var ama baktırmadım hiç.Bakılsa bile anlaşılmayacaktır pek.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
Ya bunlar küçücük çocuklar galiba.Gözlerine kestirdiklerini kesip götürüyorlar.Bisikletlerin fiyatlarından haberleri olsa çarşıda kullanmazlar bisikletleri.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
@diablogtt911

saol eskişehire geleyim seninkinede bakacağız bakalım bulunur merak etme!

ozqun_lp

Üye
Tepki
19
Gördüğüm yerde tepesine binerm kardeş merak etme bugun sana yarın bana! ;)