Eskişehirde Bisikletim çalındı.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Geotech expert marka kadro siyah merida yazılı xcr maşa ve tourney setli olarak topladığım bisiklet çalınmıştır.Görenlerin 0507 267 9200-0539 795 8925 numaralarından birine ulaşması rica olunur.

Bisikletin elimdeki son halinin fotoğrafı budur.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/17557_315267954576_4234926_n.jpg
önceki hallerine ait fotoğraflarınıda paylaşayım.Tek fark maşadır.Şuan üstünde merida yazılı siyah xcr vardır.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/9920_140285819576_6804676_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/3170_87080019576_344499_n.jpg

Scudo

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun kardeşim. Umarım bulunur...

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
amaan :( yine mi çalıntı haberi :S hırsızlar bu ara oldukça hızlı çalışmaya başladı sanki, dikkatli olmak lazım...

çok çok geçmiş olsun, umarım şansınız yaver gider de kavuşursunuz bisikletinize...

tunckuyel

Daimi Üye
Tepki
83
kadrodaki seri numarasını biliyorsanız bisiklet satan yerlere ve polise ulaştırın demişti daha önceki çalıntı haberlerinden birinde bir arkadaş. Belki size yardımı olur... Çok geçmiş olsun

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
geçmiş olsun. umarım kısa zamanda bulabilirsiniz.

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Çalıntı konusunda tecrubeliyim artık daha öncede sedonam çalındı resimdeki sağolsun eskişehirde arkadaşlar bulmuşlardı tanıdıklarından bildiklerinden bisikleti tabi ozamanlar eskişehirde tekti.o zamanlarda bu geotechi ucuz böyle durumlar için toplamıştım ardından bisikleti bıraktığımdan arkadaşıma satmıştım.Bisikleti ondan daha iyi bildiğim için benden konu açmamı istedi.Sırf bu hırsızlar yüzünden bisikletten soğudum bende zaten.Arkadaşa sanırım faturasını vermiştim polise gitmesini söylerim.

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Eskişehirdende çok çalıntı bisiklet ilanı geliyor..........

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
323
eskişehir de daha önce anneannem oldugu zamanları hatirlarim.tunali caminin karsisindaydı su an park olmus.eskiden kerpiç evler cok fazlaydı tam eskişehirdi.komsuluk ilişkileri olsun hırsızlık yok gibiydi.hatirlamiyorum.herkes herkesi tanirdi.evin kapıları acık millet dısarda samimiydi.zamanimizda haram-helal-ahlaki degerler oldukça onemliydi.korku hep vardi. su an kozmopolitik olmus sanirim.vay be ne günlerdi:D tunalı mahallesi sakinlerindendik.eskişehir e selamlar gözümde tüttü.at arabası sesleri hala kulaklarimda çınlıyor:D faytonlar vardi.eski klasik hantal şehir bisikletlerin yollardaki gidişleri...aklima su mısralar geldi savasacaktik ve asla kaybetmeyecektik çünkü genctik ve emindik kendi sectigimiz yolda- eh dostum yaşlandik ama akillanmadik çünkü hayallerimiz hep aynı.bisiklet:D neydi o günler dostum neydi hic bitmeyecegini saniyorduk.Eskişehir e selamlar:D.yinede kalbini temiz tut.belki merak edip alamayan birisidir.bir yerden kapı acilir.yapilan gercektende hic hoş degil.umarım bulursun.

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
geçmiş olsun, umarım bulursun kirpi. Diğerinin çalındığı zamanı da hatırlıyorum o ara beraber pedallıyorduk, umarım bunu da en kısa zamanda bulursun

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
malesef eskişehirde bisiklet kullanımı arttıkça hırsızlar da artıyor..