Eskişehirde bisikleti çalınanların dikkatine

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
Arkadaşlar forumda baktığım zaman çalıntı haberlerinin bir çoğu eskişehirden.çalınan bisikletin çoğu en az 600 tl alimünyum kadro özel seri bisikletler.bu bisikleti çalan kişi biliniyor aslında.kuyubaşı-şarhöyükte oturan bir çocuk.benim arkadaşım var bu çalan çocuktan bisiklet alıp parçalarını değiştirip satıyor.ben bu çalıntı bisikleti forumda görüyorum ve sahiplerini arıyorum.geçenlerde birisi geri aldı bisikletini.özel seri bisikleti çalınan arkadaşlar bisikletinizi bir yere bırakırken biraz daha dikkat ediniz bisiklet kilidi o kadar kolay açılyıorki inanamazsınız saniyeler sürmüyor.sadece bir tane düz tornavida yetiyor. bisikletiniz çalındığında kuyubaşı-şarhöyük orlara bakmanızı tavsiye ediyorum %80 ordan çıkıyor

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Bu cümleleriniz çok ciddi anlamlar içeriyor..
Forumdaki insanlara yardım etmek istemenizi iyi niyetli bir davranış. Ama ''arkadaşınızın parçaları değiştirerek satması'' suç teşkil eder.
Siz direkt adres veriyorsunuz ve bildiğim kadarıyla suça göz yummanın suça ortaklık etmesiyle bir alakası var. bkz: Türk Ceza Kanunu.
Hani bisiklet hırsızlığına karşı kızgınlığınızı anlıyorum ama verdiğiniz bilgiler ihbar niteliğinde nerdeyse..:confused:

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
evt öyle ihbar biikleti çalınan varsa gitsin baksın bulur.ama işte adamlara bir şey yapamıyoruz:(

B.Emre Kodal

Daimi Üye
Tepki
90
@murat yayla

seninle irtibata geçmek istiyorum özelden msj atıcam

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Adini dahi anmak istemedigim adilerden Nefret ediyorum.umarim basinize gelmez.Komsumuzun motoruda calindi.Ise gidip geliyordu.

Yazik ya biraz vicdan..

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.633
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
bunları ayağından vurup sakat bırakacaksın. forumda elektirk verelim diye başlık açmıştım. çalan kişi çarpılsın gebersin