Eskişehirde bisiklet kazası

extremum

Üye
Tepki
31
(link)
(link)
Hava Müzesi yakınlarında meydana gelen kazada, kamyonun altında kalan bisikletli genç feci şekilde can verdi.
İsmet İnönü-2 Caddesi Hava Müzesi yakınlarında meydana gelen kazada, bisiklet sürücüsü 17 yaşındaki Orçun Kocakabak, 26 SL 440 plakalı kamyonetin altında kalarak, feci şekilde can verdi. Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.
İsmet İnönü-2 Caddesi Hava Müzesi yakınlarında meydana gelen kazada, 26 SL 440 plakalı kamyon, bisiklet sürücüsü Orçun Karakabak (17)’a çarptı. Kamyonun, Orçun’un kafasının üzerinden geçtiğini dile getiren görgü tanıkları, korkunç kaza karşısında büyük üzüntü yaşadı. Orçun Karakabak, olay yerinde hayatını kaybederken, polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı. Kamyon sürücüsü gözaltına alındı.
(alıntı)

Allah rahmet eylesin, ailesine allah sabır versin. Çok dikkatli olun arkadaşlar bisiklet yollarının olmadığı bir ülkedeyiz trafikte herşey olabiliyor.

Scudo

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
Sonuçta hepimizin çok dikkatli olması gerekiyor tabi, bu tür örnekleri bence yayınlayıp motivasyonumuzu hiç bozmayalım derim, çok korkunç, çok üzücü bir olay. Birkez daha hiçbirşeyin şaka olmadığını ve her defasında daha dikkatli olmamız gerektiğini en canlı örneği ile görmüş olduk. Kederli ailesine sabır dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden malesef.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende bir otomobil sürücüsüyüm. Zevk alarak yaptığım ve kendimi özgür hissettiğim spor ise bisiklete binmek. Fakat ülkemizde otomobil sürücülerinin çoğunluğunun cahilce duyarsız ve de önseziden uzak karşı tarafa hoşgörüsüz araç sürmeleri sonucu bu tür kazalar maaelesef çok oluyor.

Ben aracım ile giderken bir bisikletli gördüğüm de telaşa kapılmasını önlemek adına hem yavaşlar hem de geniş bir alan bırakmaya çalışırım. Ne yazıkki bisiklet üstündeyken yaptığım gözlemlerde trafikte bisikletlilere karşı acımasız bir taciz ve hoş görüsüzlük var.

Daha bu gün sabah anayolda bisiklet sürerken tali yoldan anayola geçmek isteyen adını tarif bile edemeyeceğim insan müsfettesi tam önünden geçerken aracı üstüme sürüp anayola dönmeye kalktı son anda kurtardım ve inanın ters dönüp bisiklet ile ayıptır söylemesi ama biraz da söverek peşinden bir süre gittim beni duyduğu halde durmadı. Bu tip şekil adamlardan trafikte direksiyon başında binlerce hatta milyonlarca var.

Maalesef ülkemizde trafikte bisiklet binenlere karşı alaycı ve saygısız tavırlar var. Bu sırf araç sürücüleri için geçerli değil aynı hoşgörüsüz ve alaycı tavırlar ne yazıkki yayalarımız da da var. Bunun tek bir nedeni var cahillik. Herşeye rağmen İNADINA BİSİKLET.

Kazada hayatını kaybeden genç arkadaşımıza Allahtan rahmet diliyorum.

yaşar çevik

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Beldeyama
kalbi güzel arkadaşa allahtan rahmet yakınlarına baş sğlığı diliyorum. bir Eskişehir'li olarak çok çok üzüldüm .gözleri bir bisikletliyi göremeyecek kadar zavallı sürücülere sesleniyorum. bu çocuk burda sürmesinde nerede sürsün. sizin ve sizin gibi düşünen ,bakan idareciler bir bisiklet yolunu bir bisiklet parkını bırak çok sevdiğiniz çocuklarınızın sözüm ona çok sevdiğiniz severkene soktuğunuz çocuklarınız için bile oynayacak alanlar yapmıyorsunuz . yeri gelir Allahı yeri gelir bu ülkenin güzel insanı Atatürk'ü kullanırsınız. toplumada çıktığınız zaman ........................... kişilik sorununuz var .

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Allah rahmet eylesin gerçekten çoğumuz bazen kılpayı dönüyoruz kazalardan,dikkatli olmalıyız:eek:

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
bu genç kardeşimize allahtan rahmet diliyorum , Bazen bazı şeylerin istesek de önüne geçemeyiz arkadaşlar ama yine de biz kaderci olmayalım ve kask eldiven gözkük olmadan pedal basmayalım hepimizin başı sağolsun

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
allah rahmet eylesin allah ailesine sabır versin

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
çok üzücü bir olay Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin.Çok dikkat etmek lazım bizim de başımıza gelebilir

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
@yaşar çevik

aslında olayı tam bilmeden direkt sürücüyü suçlamamak lazım belki kamyonun körnoktasına denk gelmiştir arkadaşımız ama gene de o koltuğa otururken aldığı sorumluluğu bilmesi lazım ve dikkatli olması lazım

denizci54

Üye
Tepki
24
cok üzüldüm yaaa allah ailesine sabır versın ...allah rahmet eylesin

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Çok üzücü bir olay. Bu olaydan ders çıkartmalı, daha dikkatli olarak motivasyonumuzu bozmadan pedallamaya devam etmeliyiz.

ugurcani

Daimi Üye
Tepki
74
allah rahmet eylesin inş bole şeyler kimsenin başına gelmez biz dikkatli olalımda ecel gelmişse yapacak bişey yok bide